Wpis z mikrobloga

Jeśli kogoś to ciekawi to powstała nowa partia. Projekt ma być podobno czysto liberalny, odrzucający konserwatyzm KaNaPowców. Na razie nic szczególnego się nie pojawiło, nawet nie chcą się przedstawić, ale nie wygląda to źle. Oczywiście już się pojawiły głosy, że kolejna partia Palikociarni, ale 'rzecznik' partii zapiera się, że nie są żadnymi starymi politykami. Link do facebookowej strony - https://www.facebook.com/stronawolnych?fref=nf

#nowapartia #liberalizm #korwin (spamuje tagiem, bo może się zainteresujecie) #polityka
D.....y - Jeśli kogoś to ciekawi to powstała nowa partia. Projekt ma być podobno czys...

źródło: comment_Z2jze31B1e4u0BL4iMGwlbunyNqG3aCc.jpg

Pobierz
  • 10
@RPG-7: też tak myślałem, nawet libertarianie zgłosili się do nich by nawiązać współprace. A tu rozmowa:

Na pewni chcecie startować od zera z nową inicjatywą, skoro istnieje już taka o identycznych założeniach?

Tak, chcemy zbudować coś zupełnie innego. Oczywiście nie wykluczamy możliwości współpracy z wami, tak samo jak z KNP. Myślę, że taka koalicja byłaby bardziej owocna niż koalicja z Demokracją Bezporśrednią.

„Coś zupełnie innego" brzmi obiecująco. Ale z kim, w
@DominiqueLarrey: Prawicowiec to człowiek prawy, przyzwoity. Wie, że demoralizacja osłabia cały naród i jest krzywdą dla kraju, dla dzieci. Nie można nie być konserwatystą i być człowiekiem prawicy. Co najwyżej lewoskrętnym libertarianinem, a takich ludzi niech ta mamona pochłonie, skoro o nią dbać potrafią, ale o swoje człowieczeństwo już nie. Ja się takimi ludźmi brzydzę.