Wpis z mikrobloga

- W studiu mistrzostw świata na początku pozdrowienia dla tych co kupili sobie dekodery; tu pan kupił sobie właśnie dekoder i drugi pan to pan Strejlau, taki co niedługo już umrze bo jest stary. A teraz pan Jacek Gmoch przedstawi nam mecze Polaków, jak to miało. Halo Jacku! łączymy się z Jackiem...

- Dobry wieczór państwu albo dzień dobry, to ja nie wiem o której państwo włączyli telewizor. Pierwszy mecz, Polacy to Koreańczycy nas zaskoczyli, chyba mieli szybsze buty albo coś w tym stylu, no szybciej biegali i tam nas jakoś oszukali nie bo tam grał Ciao Lee, Bruce Lee, a tam nie pamiętam dobrze tych nazwisk ale końcówka Lee i Wang Zing Lee, no to byli oni. A Portugalia, Portugalia, też w ustawieniu wiadomo trzy pięć osiem, to takie ich no normalne ustawienie, tam w ataku Figo Fago, tam jacyś tacyś, tam Paulina jakiś tam strzelił trzy gole, pokaż tutaj zaraz składy zobaczymy; eeee no co ty #!$%@?, ty mi inny kraj... Dania? ja po duńsku nie umiem. Weź mi pokaż Stany.

Stany, są Stany zmieniłeś, Stany no w ustawieniu Jason Donovan w ataku, Rod Stewart, to tam są piosenkarze, na skrzydle Lewis, to chyba jest ten ten pan od spodni dżinsowych i słyszałem że katany też katany też robi, na drugim skrzydle Indiana Jones.

Teraz pozwólcie że na chwilę przysiądę bo skład Polaków. W ataku Kryszałowicz, trochę przygarbiony bo on tam prace w ogródku miał jakieś. W ustawieniu wiadomo też trzy pięć siedem, Żewłakow Ma, to chyba chodzi o to że ma brata bliźniaka, Krzynówek ma #!$%@?ą szczękę od krzyżówek rozwiązywania, Murawski, Żurawski, Głowacki, to do rymu, Majdan, wiadomo skóra, fura i fryzura.

A teraz już sytuacje meczowe. Ooo proszę państwa, tutaj pierwsza sytuacja, Oli pokazuje wyraźnie że go coś boli. O, jeszcze raz pokazał, a tu o, a tu jest właśnie ta sytuacja, proszę zobaczyć, gol. Gol dla Polaków, pierwszy od od bardzo dawna, tutaj Oli strzela ponownie, strzela bramkę i, a tu trzeci jego gol, nie proszę państwa to, ta bramka jest nie zaliczona i ta też, ta też, tu już jest powtórka, tylko 2:0, dwa razy Alibaba strzelił, a teraz główka proszę spojrzeć i Amerykanie... proszę państwa u nich soccer ten modny i oni po prostu nie znają przepisów, nie wiedzą że z główki gole się nie liczą. Jeszcze jak z tyłu wisi flaga Bałtyku to na pewno się nie liczy bramka, proszę zobaczyć uwagę, piękne minięcie, podanie, Kryszałowicz przygarbiony ale odbija się i pozdrawia tym gestem swojego psychoanalityka w Koluszkach. Załamany bramkarz i trener z fryzurą boczną.

Proszę państwa tutaj, weź jeszcze pokaż jakąś sytuację, weź cofnij, nie albo nie cofaj, z lewej weź pokaż, aaa, nie to już inna teraz sytuacja proszę państwa, bo mi się pomyliło, proszę. Aaa już widzę, proszę zwrócić uwagę, tu jakaś banda frajerów przyjechała sobie, wywiesili se szmatę. Co za banda #!$%@?. Proszę państwa, nie wypada na mistrzostwach po prostu takich transparentów śmiesznych wywieszać, ani Bałtyk czy tam inne. Koniec mistrzostw do widzenia.

#mundial #gmoch #strejlau #pilka #pilkanozna #baltyk #rodstewart #indianajones #lewis #polsat #mecz #sport #borewicz
RegierungsratWalterFrank - - W studiu mistrzostw świata na początku pozdrowienia dla ...

źródło: comment_GFh2KrgPayi1dhaaZ3uWzbSRCcFUJ7dY.jpg

Pobierz
  • 1