Wpis z mikrobloga

Mireczki, jutro robio egzamin z informy (E. 12) powaliło te facetki i facetów heheh. Mili ludzie postanowili robić teraz w #techbaza egzaminy zawodowe w 2,3 i 4 klasie. Mi się pomysł w sumie podoba, nie muszę zaliczac wszystkiego naraz. Robie sobie testy online (www.egzamin-informatyk.pl) i w sumie już nawet nie czytam pytań, bo znam prawie wszystko na pamięć. Jutro test a we wtorek praktyczny. Uważacie, że dobrze zrobili z tymi egzaminami co rok?



#szkola #nauka #facetka #15kmiesiecznie #informatyka #montaz #eksploatacja #atencja
  • 13
@Migfirefox: ja zrobiłem 19/20 - dylematy moralne i etyczne w literaturze fantasy, zrobiłem na podstawie silmarillionu, Gry o Tron, Wiedźmina i jakiegoś opowiadania Pilipiuka. Generalnie wiedźmin z pamięci, gra o tron z serialu, silmarillion tylko interesujący mnie rozdział, pilipiuk było opowiadanie. Prezentację przygotowywałem o 8, o 14 miałem swój termin. Jeszcze przed dzwoniłem do kumpla, żeby mi pokrótce opowiedział historię Turina Turambara :P. Dostałem punkt mniej za chaotyczne gadanie, bo jak
@Kaethax: No i to ma jakiś sens. Jedyny powód dla którego oni mogą to robić, to to że część ludzi z komisji w ogóle nie wiedziała o czym mówią do nich maturzyści. Ja miałem 2 babki, które poza lektury szkolne i literaturę romantyzmu raczej niezbyt się wychylały, i jak im zacząłem opowiadać o Fundacji Asimova to mogły tylko słuchać, czy to co mówię ma jakiś sens logiczny. Pewnie bym dostał więcej