Wpis z mikrobloga

Pisze jeszcze raz bo zapomnialem tagów:

Miraski, kopnął mnie zaszczyt w pracy. Otóż mam organizować stanowisko na wewnętrzne targi pracy. Tzn. będę je obsługiwał, a wcześniej mam wymyślić co tam będziemy robić i pokazywać. Na ten moment mamy tylko zwykłą 'budę' tzn. stolik, jakiś banner i właściwie tyle. Budżet na to zadanie to oszałamiające 200 zł ( ͡º ͜ʖ͡º) Te 200 zł można przeznaczyć na organizację stanowiska, nagrody w jakichś konkursach etc.

A, mamy jeszcze zespołowy pistolet na kulki i jest pomysł żeby pozwolić z niego postrzelać ludziom, tylko nie bardzo ma to sens.

Zespół zajmuję się generalnie bezpieczeństwem komputerowym. Macie jakieś pomysły? Byłbym bardzo wdzięczny, od tego może zależeć awans w tym roku :D

PS. Nie, panienki z roxy odpadają.

#pracbaza #praca #kiciochpyta
  • 9
@pkh: @Galvay: @madry_i_mieciutki: Dzięki za odpowiedzi, ale jeszcze raz - to są targi wewnętrzne. Mają zachęcić do przechodzenia do naszego działu z innych no i długopisy każdy może brać na recepcji, konkurs może być konkretnie z naszej działki, ale to takie dość oczywiste. Firma z sektora finansowego, ale jak mówię - dział bezpieczeństwa