Wpis z mikrobloga

@Pachlak: co tam robisz? Super są te góry, ale byłem tam tylko raz w lutym i kurcze było jeszcze sporo śniegu i musieliśmy z kumplem rowery wnosić na górę :/ Ale w lipcu na pewno się jeszcze wybierzemy
@Leniwiec1: Jeśli lubisz śmigać na rowerze to zapraszam w Izery - od Świeradowa po Jakuszyce, Harrachov masa fajnych ścieżek do kręcenia i obowiązkowo Chatka Górzystów na odpoczynek przy zimnym piwku i naleśniku z jagodami ^_^
@Pachlak: hehe w Izerach jestem co tydzień, bo tam mam najbliżej :-) mieszkam 20km od Świeradowa i zaczynałem od Izerów, a teraz właśnie chce objeżdżać inne trasy - trochę Karkonoszy już było, ale dalej też sa fajne góry
@Leniwiec1: A spoko, widzę, że Gryfów :] Pozdrowienia z Lubania! Kumpel ostatnio coś wspominał, że śmigał gdzieś blisko do Czech na jakieś fajne leśne górskie ścieżki, specjalnie szykowane dla hill'owców.
@Pachlak: jeśli o takie lajtowe, to chodziło pewnie o Singltrek pod Smrkem - świetna sprawa, najlepsza zabawa na rowerze. Ale w Czechach jest też dużo tras harcorowych do DH - na przyklad bikepark w Libercu i innych miejscach