Wpis z mikrobloga

Mirki HALP!

Mój #rozowypasek bardzo chce jechać na wakacje zagranicę, a mi jako typowemu cebulakowi nie bardzo się to uśmiecha (włożyłem ostatnio trochę dolanów w swojego szrota). Polećcie jakieś miejsca w Polsce, gdzie można ją zabrać i jej się spodoba (tylko nie polskie morze) i nie będzie narzekać. Tłumaczy mi, że to jej ostatnie normalne wakacje, bo potem egzaminy wstępne (zachciało się mieć dziewczynę na prawie ;_; ) itd itp. Ewentualnie gdzieś tanio i fajnie #zagranico.

#polakibiedakicebulaki #cebulacontent #zalesie
  • 17
@mrpolman: Jeśli boisz się powiedzieć swojej dziewczynie, że nie stać Cię na wczasy za granicą to co to za związek? Gdzie szczerość?

Jedź do bułgarii albo chorwacji. ewentualnie zabierz ją do Pragi:)
@mrpolman: Nie wiem jaki budżet ale masz teraz całkiem tanie czartery do Grecji + na miejscu jakiś hotel.

Albo jakiś tani lot do fajnego miasta w Europie + nocleg z airbnb (z polecenia masz -76zł)
Cały czas jej to tłumaczę ;)


@mrpolman: WIęc jeśli nadal truje o wczasach jest egoistką. Rzuć ją bo ciężkie będziesz miał życie. Swoje potrzeby przede wszystkim. Jeśli już teraz chce zagranicznych wczasów to co będzie później? "jedżę tym samochodem już rok, chcę nowy", "wiesz ile zarabia mąż Kaśki, stać ich na wszystko" itd. Mówię Ci #!$%@?:P
@kiszczak: Nie przesadzaj, aż tak źle nie jest :P Trochę nadałem dramatyzmu, ale nie jest egoistką :P gdyby miało tak być, to bym sobie siedział i marszczył skórkę w ciepełku zamiast się z nią spotykać ;)
@mrpolman: W zeszłym roku po urlopie stwierdziłem, że jak już będę kasiastym zarobasem to pojadę na weekend do nad polskie morze a tak musiałem jak plebs jechać w Alpy ;) A tak serio to wsiadaj w auto i jedź na południe Niemiec na pola kempingowe pod namiot. W zeszłym roku zrobiłem tak trasę Kolonia (targi Gamescom), Aachen, Belgia (F1 na Spa), Sinsheim (muzeum techniki), Fussen (zamki, Aply itp), Praga, Wrocław. Razem