Wpis z mikrobloga

Mimo świąteczno-noworocznej przerwy nie próżnujemy i oddajemy w Wasze ręce box z gorącymi dyskusjami na mikroblogu. Zaraz po nowym roku planujemy umożliwić Wam dodawanie zdjęć na mikroblogu przy pomocy funkcji drag&drop.

Co jeszcze dodać do naszej listy "do zrobienia"?

#wykop #changelog
  • 94
  • Odpowiedz
Co jeszcze dodać do naszej listy "do zrobienia"?


@wykop: CHCE MIEĆ W MOIM WYKOPIE KOMENTARZE OSÓB, KTÓRE OBSERWUJĘ, PRZECIEŻ PO TO JE OBSERWUJĘ!!!!!!

Dziękuję, to z desperacji.
  • Odpowiedz
@wykop: No a co z podglądem komentarzy obserwowanych osób w zakładce "Mój wykop", które zawsze tam były dopóki tego nie popsuto przy okazji ostatnich zmian? Co z wynikami ankiety, w której można było głosować za przywróceniem tej funkcji?
  • Odpowiedz
@wykop: Do tego proponuję, aby można było sobie ustawić zakres godzinowy tych popularnych wpisów np 2-4-8-12-24 godzin bo martwe rozmowy nie są ciekawe.
  • Odpowiedz
@wykop: komentarze obserwowanych w "Moim Wykopie". Tagi z polskimi znakami i składające się z więcej niż jednego słowa (ze spacjami).
  • Odpowiedz
@wykop: Cyferka przy obserwowanych tagach oznaczająca ilość nowych (nieprzeczytanych) wpisów. I żeby po kliknięciu w tag zniknęły powiadomienia z tego tagu, a nowe wpisy podświetlić do czasu odświeżenia strony.
  • Odpowiedz
@wykop:

Co jeszcze dodać do naszej listy "do zrobienia"?


Komentarze osób, które obserwuję w karcie 'mój wykop'.

Polskie znaki w tagach i możliwość wielowyrazowych tagów, szczególnie w znaleziskach.
  • Odpowiedz
@wykop: Drag & drop to chyba jedna z mniej ważnych rzeczy, ale jak ciągniecie ten temat to zrobili byście też Ctrl+V (jak na imgur.com)
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Cały czas miałem wrażenie, że były tam wpisy obserwowanych ludzi, ale po twoim komentarzu, że nie modyfikowaliście żadnych elementów skapnąłem się że wpisy były na głównej po prawej stronie i nadal są. Tym razem Ci się udało i nic nie popsułeś :P
  • Odpowiedz