Wpis z mikrobloga

Jako że podobno dzisiaj LeBron James ma oficjalne ogłosić klub z którym podpisze nową umowę i jako, że bardzo prawdopodobne iż tym klubem będzie Cleveland Cavaliers, miejscowi fani Jamesa zaczęli szturmem zbierać się pod rezydencją koszykarza.

Powstał nawet Twitterowy profil trawnika rezydencji LeBrona, który "prosi" fanów o jak najszybsze opuszczenie terenu.

W tej Ameryce to im się od wolności w dupach poprzewracało ( ͡º ͜ʖ͡º)

#nba #koszykowa #humor #heheszki
  • 6
@MuzG: Chciałbym w sumie żeby James wrócił do Cavs, Melo został w Knicks a Bosh poszedł do Houston. Tylko niech jeszcze jakiś duży ważny wolny agent zagra na wschodzie.
@franczi: Jak będzie Miami, to będzie kolejny śmiech na sali z Cavs, którzy jak widać po tym wpisie już się czują jakby wygrali przyszłoroczne playoffy.
@MuzG: Zobaczymy masowy odpływ "fanów" Heat ;-) Nie lubię dominacji jednej ekipy.

Cavs mają fajną młodą drużynę, pozbyli się tego dekla Browna i powinni dać radę w dłuższej perspektywie nawet bez Jamesa.

Wszyscy ci goście w swoich klubach to byłby jakiś tam "parytet" na wschodzie. Tylko mówię, niech jeszcze ktoś pójdzie na wschód. K. Love nawet.
@Ryjuss: Nie wiem jak inni, ale ja mam totalnie w dupie wszystkie organizacje tej ligi (no, może do Spurs mam sentyment) i kibicuję poszczególnym zawodnikom, drużynom, pomysłom

Teraz na przykład mocno kibicuję Sixers, bo podoba mi się ich sposób na sukces. Może i sięgnęli dna, może i smutno się na to patrzyło, ale tworzy się tam fajna ekipa. Za dwa lata będzie ogień