Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam jakis meskich okularow przeciwslonecznych, ktos moze sie podzielic swoimi typami? Budzet tak do 15$, mile widziane linki z ali na ktorych kupiliscie ;> Fajnie by bylo jakby mialy filt UV ( ͡° ͜ʖ ͡°) #aliexpress #modameska
  • 15
podziekował, chociaż podobne podróby tez "rb" kupilem na cyprze za 5e, wiec chcialbym cos w innym ksztalcie chyba, poprzegladam jeszcze ali, a moze ktos pokaze cos innego
@Sypu: siadły mi, bardzo spoko, co prawda holbrook jak cos, ale ogarnalem temat, zaraz cos z tego wybiore i chyba jeszcze jakies jedne spy, licze ze chociaz jedne beda mialy filtr uv ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ForThoseWhoKnow: tak, jak najbardziej :) tylko, że jak mam wydać 50 na byle gówno z allegro to wole w tej cenie kupić sobie 3 pary z ali, nie potrzebuje okularów na 12h dziennie, a jedynie na godzinę, co by mnie łeb nie napitalał od słońca, chciałbym porządne okulary to przygotowałbym 150 i poszedł do jakiegoś optyka :) Niemniej dzieki za rade

@Sypu: Dzięki za frogskiny, wzięte też, miałem wydać 15
@Dami107: ciężko w ogóle mówić o jakości przy budżetowych okularach. Przerabiałem mnóstwo oprawek z każdego przedziału cenowego i po latach stwierdziłem, że już nigdy nie schodzę poniżej 300zł.
@ForThoseWhoKnow:Nie widziałem na żadnym targu tak dobrze wykonanych okularów ;) Metalowe zawiasy przymocowane do metalowego pręta wpuszczonego w plastik (pozwala na dopasowanie do głowy a także nie rozleci się jak klejone gówna), dobrze zamontowane szkła-jakośc przekraczająca sporo nawet to co jest u optyków w przedziale do 200zł. (długo łaziłem po salonach i poniżej 200zł w sezonie cięzko znaleźć coś o normalnych zawiasach i fajnym kształcie) J