Wpis z mikrobloga

Polecam wszystkim takiego współlokatora. #!$%@? wprowadził się do mnie bez pytania już prawie tydzień temu, na początku dwa razy próbowałem go złapać żeby wypuścić na zewnątrz, ale miota się jak szatan, skacze i biega jak #!$%@?, przez okno otwarte cały dzień też nie miał zamiaru jak dotąd wyjść, więc postanowiłem przestać próbować się go pozbyć i zaakceptowałem nowego mieszkańca. Cholera go wie gdzie siedzi w dzień, ale nocą wyłazi i biega po pokoju, odwdzięczając się za gościnę łapaniem różnych latających gówien. Dziś najwyraźniej stwierdził że czas przełamać lody i zaprzyjaźnić się ze mną, bo zamiast ganiać muchy w rogu pokoju, przycupnął sobie wygodnie na moim biurku, raz próbował nawet upolować mój kabel od myszki O_O Taki wariat z niego.

Pytanie do ekspertów od wszystkiego mam takie - czy to pocieszne stworzenie jest w stanie długo pożyć w domu, czy raczej bidny zdechnie za kolejnych parę dni z braku wystarczającej ilości pożywienia i lepiej jednak zaczaić się i jakoś go złapać, po czym wypuścić na dwór? Jeśli trzeba to jakoś to zrobię, ale będzie mi go brakowało :<

TL;DR Mam pasikonika. Kocham mojego pasikonka.

#owady ##!$%@? #pasikonik
Shaki - Polecam wszystkim takiego współlokatora. #!$%@? wprowadził się do mnie bez py...

źródło: comment_H61G0wBHl7b2vNMsOtGyBZgk7m79vqbS.jpg

Pobierz
  • 51
@mx2: Musiałeś trafić na jakiegoś niemiłego. Mój pasikonik to dobry pasikonik, nigdy by mnie nie ugryzł :<

@qubeq: A czy tobie by było miło gdyby pasikoniki na swoim mikroblogu po tym jak wlazłeś im na pole i któryś zrobił ci foto, komentowały to tekstami typu "bydle"? :/ Nazwiesz go "bydle", ale on nazywa się Pszemek. Pszemek Pasikonik. I jest mu bardzo przykro że nieładnie o nim mówisz.

@L24D: Może
@BillHickok: Mój łapie :D

Wiki też potwierdza że powinien: "Duży owad o długości ciała do 40 mm i skrzydłach wystających daleko za odwłok. Pospolicie występuje wśród wysokiej trawy. Jest sprawnym drapieżnikiem polującym na mniejsze owady. Dobrze wspina się i skacze. Potrafi też dość dobrze latać. Jego zielone ubarwienie pomaga mu być trudno dostrzegalnym wśród źdźbeł traw, krzewów i drzew. Silnie rozwinięty aparat gębowy, długie czułki, dobrze wykształcone oczy i
@mx2: Jeśli będziesz miał farta. Bo mogło być tak że wcześniej zjadł muchę i to jej resztki dostały ci się do krwioobiegu i teraz będziesz Człowiekiem-Muchą. Albo Człowiekiem-Sałatą, z tego co mówił @BillHickok: o zwyczajach żywieniowych pasikoników.

@qubeq: A, to przepraszam. Pszemek rzeczywiście jest silnym i dorodnym pasikonikiem. To dlatego że dużo ćwiczy, podobno wcześniej mieszkał u @kamdz'a i podpierdzielał mu mutant massa. I biedny kamil nic nie
@BillHickok: Będziesz żałować. Niepotrzebnie się przyznałeś. Pszemek uczy się powoli korzystać z internetu, któregoś dnia wystalkuje cię, zbierze kolegów i wyruszą pociągnać cię do odpowiedzialności. Może za tydzień, może za miesiąc, może za kilka lat. Teraz już zawsze będziesz czuł za plecach czyiś wzrok. Będziesz żył w strachu, aż któregoś dnia gdy w końcu pomyślisz sobie że umknąłeś, że jednak cię nie znaleźli, gdy usiądziesz w fotelu oddychając z ulgą, nagle