Wpis z mikrobloga

Od jakiegos czasu zajawilam sie #wot Tak wiem dziwne... powinnam grac w simsy czy cos.. XD

Wczoraj odkrylam KV-2 oraz topowe dzialo i zakochalam sie.... Prawdziwy morderca, zwlaszcza na miejskich mapach :) Na otwarych idzie mi gorzej, wiec szukalam na YT jakegos tutorialu, i znalazlam taki filmik. WOW.... nie wiedzialam, ze tak mozna... Zwlaszcza ta koncowka. Ciekawe kiedy ja tak sie naumiem ?

#bojowkakv2 #kv2
S.....e - Od jakiegos czasu zajawilam sie #wot Tak wiem dziwne... powinnam grac w sim...
  • 5
@SpeculatorPluviae: Też zaczynałem WoTa od tej linii. Nauczyłem się grać już po sprzedaży KaWulca drugiego, bo pojazd został w statystykach z marnymi 40-paroma % WR... (zresztą pamiętam, że grałem nim pociskami przeciwpancernymi... :wstyd:). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nauczysz się lepiej grać standardowo - w okolicach 5000 bitew, czyli po paru miesiącach, gdy poznasz mapy oraz możliwości czołgów swoich i przeciwnika. Gdy nauczysz się korzystać z minimapy, gdy
@SpeculatorPluviae: Zdecydowanie koleś nie powinien aż tyle odbić. Szczególnie od KV1S w tyłek, podobnie od tego PZIVS, który go gonił przez pół mapy. Ale mi kiedyś odbiło 3 pociski z IS-3 w AMX 12t, więc...