Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, Mirki, jakie te laski z #wizaz są #!$%@?...

Weszłam sobie dziś tam na forum i kliknęłam w post "rozłąka z ukochanym (..)" akurat tez dlatego że z moim ukochanym nie będę się widzieć 3 tygodnie bo wyjeżdża na delegacje i myślałam że może będą tam pisać coś sensownego co robić, czym sobie zająć "głowę" żeby nie mysleć 24/7 że ukochany jest tak daleko. I wiecie co Mirki? Większość tam pisała że facet wyjechał, nie ma go już tam miesiąc czy ileś a te #!$%@? sie jeszcze chwaliły "NO JA SIĘ DZIŚ WIDZĘ Z KOLEGĄ WIECZOREM, ALE TO TYLKO KOLEGA, ALE WIEM ŻE MU SIĘ PODOBAM" a dzien później pisze "SPOTKANIE SIĘ UDAŁO, ODZYSKAŁAM WIARĘ ŻE MOGĘ SIĘ KOMUS PODOBAĆ"

NO JA #!$%@?. Facet jedzie #!$%@?ć a te idiotki się spotykają z jakimiś typami "żeby się przekonać czy jeszcze się komuś podobają". Co sie dzieje teraz z tymi różowymi paskami to ja nie...

Myślałam że ktoś coś poradzi normalnego bo sama będę niedługo w podobnej sytuacji a tu takie coś...

#rozowepaskicontent #wizazcontent
  • 60
@Plrin: OJESU drama queen sa najgorsze.

Niby fajna znajoma, mozna pogadac na wiele tematow - wspolnych i tych o ktorych sie nie ma pojecia, zawsze mozna sie czegos od innej osoby dowiedziec.

ALE NIE, #!$%@? NIE, bo za kazdym razem musza byc dramaty. A bo on spojrzal tak, albo ta kolezanka powiedziala to....

I sie dziwic opinii facetow na temat kobiet?