Wpis z mikrobloga

Serdecznie zapraszam na trzeci etap wyścigu kolarskiego Eneco Tour. Dziś dla odmiany transmisja w Eurosport 2.

Dzisiejszy etap to czasówka na odcinku 9,6km. Może wreszcie pojawi się większe zróżnicowanie czasów w generalce :)

Wczorajszy etap wygrał zwycięzca zeszłorocznego Eneco Tour - Zdenek Stybar z Omegi, tym samym obejmując prowadzenie w generalce. Kolarz jeżdżący w koszulce mistrza Czech przekroczył metę przed Larsem Boomem, który ze złości aż walnął ręką w kierownicę :P Ale dzieli ich tylko sekunda, więc jeszcze wszystko się może zdarzyć. Poza tym ucieczka znów została złapana, jako ostatni został doścignięty samotnie uciekający Brutt z Katiuszy - ok 4,7km przed metą (odłączył się od 3-osobowej grupy ucieczkowej ok 13km przed finiszem). Niestety wyścig ponownie obfitował w kraksy :/ Ciekawa jestem czyj to bezrękawnik tak niefortunnie wkręcił się w koło Duchesne...

Klasyfikacja generalna:

1. Stybar

2. Boom +00'01"

3. Vanmarcke +00'06"

4. Brutt +00'07"

5. Gilbert +00'09"

6. Marcato +00'10"

7. Trusov +00'10"

8. Jans +00'10"

9. Kruopis +00'10"

10. Keukeleire +00'10"

W klasyfikacji punktowej liderem jest Boom

Najaktywniejszy kolarz: Vanbilsen

Serdecznie zapraszam do oglądania oraz do dyskusji :)

@Traviu @Navrazz @gato @4d1n @hqvkamil @cross7676 @Bunkier @cree @ReeGall @rooger @hofier

#kolarstwo #enecotour
Aviendha - Serdecznie zapraszam na trzeci etap wyścigu kolarskiego Eneco Tour. Dziś d...

źródło: comment_8bctPGctpc36k7kSwyRWgGq8MPNwMUq7.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@Aviendha: ładna ta Breda.

Co do bezrękawnika to chyba jego był. Był ciemno zielony jeśli dobrze widziałem.

A za Zdenka trzymam kciuki, lubię go.
  • Odpowiedz
@Traviu: no wczoraj się zastanawiali czyj to ciuch i chyba nie doszli do tego kto jest jego właścicielem :P

@drhipis: ech, to nie tak, że wypadłeś ;) pisałam już przy dwóch poprzednich etapach Eneco - tamta spamlista jest na wielkie toury - patrzyłam kto się udzielał i plusował po TdF i doszłam do wniosku, że zainteresowanie mocno spadło po tym mega medialnym wyścigu. Teraz tworzę spamlistę tych, którzy interesują się
  • Odpowiedz