Wpis z mikrobloga

@kuba668: No, ale co innego jeśli idziesz do rywala dla kasy jak Cashley Cole, Sagna czy Gallas, a co innego jeśli Fabregas chciał już odejść z Barcy, a jedynym klubem wykazującym chęci zatrudnienia było Chelsea, a w zasadzie Mourinho. Lampard miał do wyboru albo pójść na emeryturę do USA w dodatku do klubu, który raczkuje, albo zaliczyć jeszcze epizod w Lidzie Mistrzów.
@hub3r7: Ale on poszedł do tego klubu, tylko że został wypożyczony bo MLS jeszcze nie wystartowała ;)

Są piłkarze lecący na pieniądze, ale nie powiesz chyba, że takiemu Cole'owi nie wyszło to na dobre.
@kuba668: Zdaję sobie sprawę z okoliczności wstąpienia Lamparda w szeregi Citizens, ale bardziej odnoszę się do powszechnego bulu co do samego wyboru klubu na przeczekanie. A co do Cole'a - pewnie, że wyszedł na tym świetnie. Kariera piłkarza jest krótka więc trzeba niekiedy wybierać głową, a nie sercem. Z drugiej strony rozumiem również sympatyków Gunners. Jednak nigdy nie poprę palenie samochodów, opluwanie czy obrzucanie jajami mieszkań rodziców - dla mnie to
@hub3r7: Ja tam nie mam do niego żalu, gość tyle lat gra w Premier League, że nie dziwie się wyboru. Mógł pójść do Australii jak Villa, ale wybrał klub z czołówki.

Gwiazdą Manchesteru w pół roku nie zostanie, a legendą Stamford będzie zawsze.
@Vojtazzz: to, że później się okazało, że wygrał trofea to inna bajka. Wszystko się zaczęło kiedy zamiast 60 tys funtów tygodniowo zaoferowali mu 50. Sam Cole powiedział, że jak to usłyszał to prawie rozbił samochód. Chelsea wtedy wyskoczyła i posmarowala 90 tys. Poza tym Cole był częścią niepokonanego zespołu z 03/04 a także kiedy przechodził byli świeżo po finale LM. Chelsea wtedy dopiero zaczynała znowu się liczyć. Jego transfer wcale niskie
@hub3r7: Odchodził do świeżego dwukrotnego mistrza Anglii, który nie zwalniał w umacniania swojej marki

To że dali mu więcej... można się czepiać, gdyby poszedł tam tylko dla kasy nie mając perspektyw na żaden sukces, a on do diabła wygrał z Chelsea 8 pucharów. Walcott też się sprzedał, bo dawali mu więcej niż w Southampton?
@Vojtazzz: southampton a arsenal i arsenal a chelsea to są zupełnie inne proporcje. Przypuszczam, że nikt by nie miał do Cole większych pretensji gdyby nie pieprzyl takich głupot po transferze. Ciekawi mnie czy Cesca mocno wygwizdaja na Emirates.