Wpis z mikrobloga

Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników kolarstwa do Eurosportu na drugi etap wyścigu USA Pro Challenge :) Za parę chwil powinna się rozpocząć transmisja :)

Dzisiejszy etap liczy 169km. Kolarze startują w Aspen, a finiszują w Crested Butte.

Klasyfikacja po pierwszym etapie

1. Reijnen

2. Howes +00'00"

3. Hermans +00'03"

4. Jones +00'03"

5. Busche +00'03"

6. Megias +00'03"

7. Schär +00'12"

8. Rosskopf +00'12"

9. Bookwalter +00'12"

10. Euser +00'12"

12. Majka +00'12"

19. Huzarski +00'12"

30. Poljański +00'54"

Wczoraj dałam czadu :P miałam ambitny plan wziąć wieczorem laptopa i przygotować zapowiedź. I tylko na chwilkę położyłam się do łóżka... A pod tą kołderką było mi tak ciepło... I już miałam się zabrać za pisanie, kiedy zmorzył mnie sen :P Obudziłam się pięć minut przed transmisją i półprzytomnie wklepałam coś w telefonie i znów zasnęłam :P Za to przeczytałam Wasze komentarze o 5 rano, kiedy zmuszona byłam zwlec się z łóżka :P

Dziś trochę popatrzę na żywo, choć nie ukrywam, że nocnym markiem to ja zdecydowanie nie jestem ;)


@Traviu @Navrazz @gato @4d1n @hqvkamil @cross7676 @Bunkier @cree @ReeGall @rooger @hofier @drhipis

#kolarstwo #usaprochallenge
Aviendha - Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników kolarstwa do Eurosportu na drug...

źródło: comment_le6V4wXdBffOtl5Ac9YDneBLWIg7KwTP.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@drhipis: jeszcze tylko 40km do mety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@hqvkamil: dlatego dziś oglądam do końca w fotelu!

@PingwinAstronom: ja całe szczęście mam tak tylko w nocy. TdF też zdarzało mi się oglądać leżąc w łóżku ale za dnia rzaaaadko chce mi się spać :)

@Aviendha: jedna lampka koniaczku nie zaszkodzi :D
  • Odpowiedz
Danielson faworytem na pewno. Warto zwrócić uwagę na Cartera Jonesa.

Oczywiście Stetina i Van Garderen będą groźni, o ile Rafał w ogóle będzie walczył. I Lucas Euser.
  • Odpowiedz