Wpis z mikrobloga

#f1 #januszef1

Nie najgorszy wyścig i po raz kolejny świetna końcówka z walką o pozycje w całej stawce :) Gdyby jeszcze w to wszystko mógł wmieszać się HAM, byłoby pewnie 10/10. Jak dla mnie zwykły incydent, ale ciekaw jestem co wraz z ROS powiedzą na ten temat na konferencji.

Aha, VET na co drugim kółku, a w końcówce na każdym, wyjeżdżał czterema kołami poza tor w zakrętach 15-16. Również w trakcie walki. Kibice widzieli, komentatorzy widzieli, sędziowie jak zawsze przy nim patrzyli w innym kierunku. A ALO dostał 5 sekund za to, że mechanicy się nie wyrobili przy starcie. Trochę mi tu logiki brakuje prawdę mówiąc...

Wielki plus dla obu McLarenów, ładny wynik - choć oboje mogli wyciągnąć trochę więcej w tym wyścigu, brakło szczęścia na ostatnich okrążeniach.

No i BOT miszcz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo się cieszę, że wrzuciłem go do składu w #mirkof1 i wraz z RIC zrobili dziś fajne punkty. A jak tam wasze typowania? :)
zoniu - #f1 #januszef1 

Nie najgorszy wyścig i po raz kolejny świetna końcówka z wal...

źródło: comment_HAsCBLYO3RBjKUDlF9EfaJLMrsyBW8wv.jpg

Pobierz
  • 4
@zoniu: fajny wyścig, wpadnie trochę punktów z mojej stajni ;-) tylko HAM żal, ale mógłby coś walczyć, a nie tak płakać że już by skończył wyścig. BOT i MAG widać w nich, że nie przyszli do F1 z przypadku, bardzo dobrze się ich ogląda. Red bull podnosi poziom, Man nadzieję na więcej walki o zwycięstwa w wyścigach nie tylko między mercedesem.