Wpis z mikrobloga

#coolstory #truestory #szatniacontent #warszawa

Sielce. Jadę jakby zmutliplikowana, bo z matka i siostrą. Na Stępińskiej wsiada dwóch warszawskich cwaniaków. Takich prosto od Stachury. Próbują utrzymać równowagę, ale tańczą jak im nierówny asfalt zagra. Śpiewają piosenkę o Mariolce. Powtarzają sobie, że tylko jeden przystanek trza wytrzymać, bo na Iwickiej za momencik wysiadają. Jeden stoi tuż za mną i krzyczy tak, że cały autobus go słyszy:

- Ale tyłeczek, młodziutki taki, jędrny, tylko klepnąć. Ale bym klepał! Szkoda, że jestem dżentelmenem.
  • 20
@szatniarka: Moja znajoma, gdzieś w okolicy Ząbkowskiej, wracała z zakupami z Carrefoura.

Stoi trzech lekko pijanych dresików przy trzepakachh i jak ją zobaczyli to drą japę.

- Ooo ruda, ale szprycha! Ooooo, ale tyłeczek, ale bym macał, macałbym jak wariat! Cycki pierwsza klasa, hłe hłe hłe. Ale jesteśmy dżentelmenami, więc miłego dnia.

Ona z tymi siatami uwalona na odchodne krzyknęła tylko: - Dżentelmeni #!$%@?, a z siatkami to nikt nie pomoże.
To był raczej Andrzej, pan w dość słusznym wieku. Taki z gatunku tych praskich cwaniaków, którzy wyglądali, jakby całą komunę spędzili handlując walutą na Bazarze Różyckiego. Nawet kaszkiet miał. ;)


@szatniarka: Kwintesencja warszawskiego folkloru ;) Mam ogromną słabość do takich gości, żywe relikty historii.
@szatniarka: Byłem w Poznaniu i do sklepu poszli 4 kolegów i dwie koleżanki. Dwóch Andrzejów weszło i jeden z nich podszedł od tyłu do koleżanki sztachnął się zapachem jej włosów i powiedział 'Ładne masz włosy, dupę w sumie też masz niezłą'.

Gościu ryzykował kalectwem, nie wiem dlaczego ich nie sklepali, ale pewnie dlatego, że byli pijani
@parys88: @manwe: tak, ale nie każdy różowy pasek miał w liceum przezwisko "bezdupnik" i nie każdy różowy pasek ma mniejszy tyłek od swojego niebieskiego paska ;) Jednak wolę nie dyskutować o moich fizycznych przymiotach, dlatego ukrócę tą dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szatniarka: Chyba tylko warszawiacy potrafią podać tyle danych i przykładów i sądzą, że wszyscy zrozumieją, bo jak nie znać warszawy, sielc, stępińskiej, stachury, lwickiej, typowych cwaniaków, bazaru na różyckiej i grochowa :D