Wpis z mikrobloga

mouz vs LC - chociaż mouz ostatnio przegrało 1 mecz, to cały czas są niezłym teamem, będą walczyli o dostanie się do finału i pewnie nie odpuszczą - mid bet na mouz

es4x vs Nostalgie - rosyjskie teamy, Nostalgie wydaje mi się drużyną bardziej doświadczoną i ogólnie lepszą, ale w tym meczu wszystko może się zdarzyć - small bet na Nostalgie/pominać

Fnatic vs VP - teamy na podobnym poziomie, VP wybiera stronę, a przy tych procentach raczej nie "oddadzą" meczu - zaryzykowałbym i dał small/mid bet na VP

HR vs NiP - HR nieźle sobie radzi, ale NiP to dla mnie mistrzowie BO3 - mid bet na NiP

noMercy vs MGry - noMercy to team lepszy, bardziej zgrany i doświadczony - small/mid bet na noMercy

Jeśli macie za dużo skinów to... http://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=188866970&token=QjHtiV7x

#csgolounge #csgobets
  • 4
  • Odpowiedz
@iKrzysiek: ja stawiałbym na fnatic, inferno to ich mapa, a VP ogólnie ostatnio nic nie pokazują. Na samym inferno ich nie widziałem, z tego co słyszałem nie pokazywali jak dotąd pardziej wyszukanych taktyk i jeśli wygrywali to dzięki aimowi.
  • Odpowiedz
@iKrzysiek: Trochę się boję obstawiać w tym meczu na vp.

Fnatic Most won map: Inferno (69%)


No ale mam nadzieję, że dadzą z siebie wszystko jak mają takie procenty na csgolounge.
  • Odpowiedz