Wpis z mikrobloga

@weeden: If u want to change language here what u need to do : 1. Use REGEDIT (Windows + R) 2. Go to HKEYLOCALMACHINE/Software/Wow6432Node/Maxis/The Sims 4 (If u dont have folder look at pkt 4.) 3. Create a key "String" named "Locale" and value "frFR" for french, "deDE" for deutsch etc. 4. If u dont have a Sims 4 folder, right click on maxis, New/ Key and
@pieczarrra: ok ma'am

1. Pobieramy TORRENT'a http://torcache.net/torrent/353CF80C06A803D12558A77C0AC241CF3A40F701.torrent?title=[kickass.to]the.sims.4.deluxe.edition.skidrowcrack

2. Pobieramy CRACKa http://r4dm.com/p/2199917e8b

3. Jeżeli nie mamy ORIGIN'a pobieramy z oficjalnej strony, tworzymy jakieś fejkowe konto z fejkowym emailem, nie potwierdzamy go.

4. Wklejamy CRACK'a do folderu z grą.

5. wchodzimy w installer vc -> vc2013-> redist-> instalujemy te 2 pliki

6. Można grać, odpalamy przez: The.Sims.4.Launcher

7. Jeżeli chcesz mieć język polski, pobierasz: https://kickass.to/the-sims-4-digital-deluxe-language-pack-multi-17-t9517460.html

8. Wklejasz wszystko do Data/CLIENT

9. Najtrudniejsze,
@eurphie: Co się #!$%@? xd stworzyłem rodzinę, zrobiłem ładny domek i po ruchańsku typ idzie na kibel, sra chyba, bo siadał i nagle pojawiają się u nich te piksele jak przy kąpaniu itd., tyle, że większe...

Zmieniam im ubranie, bo byli na gaciach i dalej to samo... Wina cracka? Ktoś się spotkał?
@eurphie: My się chyba nie rozumiemy... Piksele zostają już po tym jak wyjdzie z kibla. Jest w kuchni i dalej to zostaje tylko większe i u drugiej postaci się to też na raz pokaże. Gram w Simsy od części pierwszej, gdy miałem chyba z 10 lat, bo dostałem na wielkanoc chyba, więc wiem o co chodzi :P
@weeden: No tak, to jest pewnie DRM od EA, ale przecież nie takie rzeczy już omijali. Pisząc "wyłączyłem grę" miałem na myśli, żebyś zapisał i włączył od nowa ;p
@weeden: Szczerze mówiąc wiedziałem, że będzie źle, ale bez przesady.. chyba 10 minut kminiłem jak kupić komputer, a wyjść poza mój obszar jeszcze się nie nauczyłem ;x
@eurphie: masz telefon, wybierasz parcele.

Osobiście ne podoba mi się podział na dzielelnice...

aa, nie działa mi opcja włączenia na j. polski. zrobiłem tak jak pisał eurphie i nic
@eurphie: zapomniałem...

Jak ogólne wrażenia? Tryb budowania i tworzenia postaci wymiata, ale nim ogarnę cała rozgrywkę to torchę zejdzie.

Nie wiem dlaczego ale grafika przypomina mi trochę tą z wowa...
@eurphie: dobra, już XD

Ale chyba gra nie ma sensu z tą cenzurą. Nawet na parcelach publicznych pojawia się cenzura która zasłania parcele...

a jedynym sposobem na "naprawienie" tego jest zaplanowanie stroju...
@eurphie: wiesz co poradzić na to? jak klikam The.sims.4.laucher to zamiast (tak jak wcześniej) powinien załadowwywać się okno gry to teraz (nawet wyłączyłem avasta!) to odsyła mnie do origina i abym wpisał kod ()
@Coreman: Zaktualizuj też sterowniki od grafiki do najnowszej wersji i powinno grać. Bo stare stery (z sierpnia też) podobno nie ogarniają "technologii" od Maxis i trzeba mieć najnowszą wersję.
@Coreman: In the crack folder I included a .par file put it in your bin folder along with the crack

and then delete the Ts4.par that is already in the your game folder this will fix both the

crash and constant blur :) - tylko z tego nic nie rozumiem.
@Coreman: @weeden:

ktoś robił wg tego:

1) deactivate antivirus

2) log in to origin and go to offline mode

3) include bin folder files

3dmgame.dll

3dmgame.ini

The.Sims.4.Launcher.exe

The.Sims.4.Launcher.par

4) remove TS4.exe from bin folder

5) run The.Sims.4.Launcher.exe

?