Wpis z mikrobloga

@ama_tor: Czekam na cracka oficjalnego, bo mnie #!$%@?ą crashe gry. A ten plik jest serio zarażony, wyłączenie antyvirusa + wgrywanie nowego launchera simsów.. Sprawdź co Ci siedzi w procesach.
kurde, tylu rzeczy brakuje w TS4... Nie ma gościa od napraw tylko trzeba wymieniać/samemu naprawiać (a sprzęty psują się co 2 tygodnie i to wszystkie naraz). Sprzątaczka przychodzi tylko raz w tygodniu. Najbardziej denerwuje mnie to, że nastolatkowie wyglądają jak dorośli... No i przyrost mięśni, na 2. poziomie siły gościu wygląda jak kulturysta. A no i kobieta mimo, że jest w ciąży musi chodzić do pracy
źródło: comment_XzHS6FRJUdYNQct0D6JPeIbS4R7d4oJV.jpg
@SatanD: nie wiem jak mi weszło, też mi coś takiego wyskakiwało, ale usunąłem pliki z cracka i wgrałem i wszystko było ok

żadnego pliku instalacyjnego tam nie ma, ściągasz, wklejasz cracka, zmieniasz nazwę tego pliku i powinno zatrybic
@eurphie: wiesz może czy da się stworzyć nowa mapę? Bo denerwuje mnie granie na tym samym "zapisie" gdzie są rownież inne rodziny, połowa już powymirała a chce stworzyć nową rodzinę