Wpis z mikrobloga

A dzisiaj z żoną robiliśmy takiego wegańskiego niggasa. Całkiem nieźle wyszło jak na towar dla podludzi :P Ogólnie to prosty przepis. Wystarczą banany, mąka, olej i kakałko. Całość wymieszać i do piekarnika. Przez ten olej dosyć kaloryczne, więc na redukcji średnio ale jak ktoś by chciał zjeść coś pysznego i ma w dupie całą resztę to polecam (ʘʘ)


#weganizm #wegetarianizm #wegetarianie #weganie #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #wsumietobardziejpieczenie #jedzenie #ciasto #jedzzwykopem
Pobierz f.....a - A dzisiaj z żoną robiliśmy takiego wegańskiego niggasa. Całkiem nieźle wysz...
źródło: comment_6ljQVhBpQmrlWXkyM0pUwdSchCiBmXq4.jpg
  • 5
@panna_kessy @maciejbo1: szklanka mąki, pół szklanki oleju (yolo), banany ~3-4 (proponuje spróbować więcej eksperymentując z mniejszą ilością innych składników, ja wolałem nie ryzykować za pierwszym razem), 2 łyżeczki kakao.

1. W pierwszej misce ugnieść banany, dodać olej i cukier (zależy, jak ktoś słodka dupa to może nawet pół szklanki dać, a jak nie lubi słodkich rzeczy to symbolicznie albo i wcale, chociaż tu nie wiem jak ze smakiem bez cukru by