Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
Ogólnie opcja jest taka ze w #!$%@? na namieszalem. Miałem win 7 chciałem zrobić format ale zamiast recovery zainstalowałem drugiego i wywalilem dane win.old.. Chce zrobić format (bo nie zrobiłem) i zainstalować jeszcze raz od początku. Ale to przewyższa możliwość mojej percepcji na %% i #!$%@? na Windowsa.
  • Odpowiedz
@Patros: Zainstaluj system Ubuntu (Linux) podczas instalacji tegoż systemu będzie opcja skasowania partycji windowsa lub instalacji Linuksa obok siebie. Będziesz miał wtedy 2 systemy. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję zrób kopię swoich ważnych danych.
  • Odpowiedz
nie wiem jak. Ale jak ściągnąłem ubuntu to nagle nie mogłem włączyć mego komputera, więc wyłączyłem kompa, a jak włączyłem to uruchomiło się przywracanie systemu i zrobił się format #happyend #windowslogic
  • Odpowiedz
@Patros: Jak masz kilka partycji stworzonych przez producenta i nie wiesz jak je usunąć, to odpal płytę z instalatorem Windows; po wybraniu języka wybierz Napraw komputer; po przeskanowaniu dysków olej propozycje i wybierz Wiersz Polecenia. Jak już się uruchomi to wpisz

diskpart
następnie

list disk
następnie wybierz dysk (jak masz tylko jeden dysk twardy to

select disk 0
), a następnie wpisz komendę

clean
. Wszystkie partycje zostaną usunięte. Pozostaje tylko
  • Odpowiedz