Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie czemu temu allegrowiczowi opłaca się sprzedawać doładowania 10 zł po 8,64 zł ? On ma ponad 30 tys. pozytywnych komentarzy, w tym tylko 4 negatywy, więc nie robi klientów w bambuko. A więc jeżeli nie robi klientów w bambuko, to kogo? Raczej nie siebie, bo to nie wykop, żeby rozdawać rzeczy za dostawanie plusików

#pytanie #alledrogo #allegro
  • 9
@tom2k: To znaczy VAT jest zawarty w cenie doładowania i raczej nie da się kupić doładowania bez zapłacenie VATu. Najwyżej potem może prosić o zwrot...
@okrim: No tak, czyli jakby nie było doładowanie kosztuje go 8,13. A kosztuje na pewno mniej, bo nie znam sie, ale myślę ze PLAY takie doładowania sprzedaje pośrednikom taniej nić kwota na zdrapce
Na stronie http://www.taniedoladowania.com jest możliwość kupienia tanich doładowań. nr konta na jaki przelewa się pieniądze 32 1140 2004 0000 3402 5451 6145 wykorzystuje też trojan. Więcej info po wklejeniu nr konta w wyszukiwarce. Ja dwa razy przelew zrobiłem, konto zostało co prawda zasilone, jednak więcej już nie korzystam z tego portalu.

kontakt podobny jak we wcześniejszym wpisie:

Alemia Limited

Swiss Tower

Jumeirah Lakes Towers

Dubai, United Arab Emirates

e-mail: office@taniedoladowania.com