Wpis z mikrobloga

Eh, Mirki.. Kupiłem sobie fife 15 bo dawno w fife nie grałem (od 12 i to nie online), no i zachęcony popisami ludzi na yt kupiłem 15 na pc, wlaczylem to ultimate team i masakra, tak fatalnie to mi nie szło jeszcze. Nic nie daje ustawianie taktyki, zmiana zawodników i tak ludzie z którymi gram przechodzą przez obronę jakby jej nie było, baa moi sami się odsuwaja, 0 presingu chociaż go zwiększyłem. Sam natomiast nie mogę przejść ich obrony, nawet jak omine kilku to inni mnie zatrzymują i przez środek za żadne skarby nie mogę przejść, jedynie bokiem i dzięki dośrodkowaniu coś tam sie trafi czasem, jeszcze reakcja tych zawodników to chyba sekunda, zanim koles przyjmie do wiadomości podanie, to wróg już mi odbierze piłkę:/ ma ktoś rady, jak załatać w miarę tę obronę, zeby aż tak sromotnie nie przegrywać? Bo póki co to przegryw wielki jestem :P proszę o rady, jakieś wskazówki. Tak w ogóle to widzę że ludzie mają swoje nazwy drużyn. Ja zmienić nazwy klubu którym niby gram nie mogę, a jakos musi się dac. Jak? #jakgrac #fifa #fifa15 #ea #gry #pytanie #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
@shelby0153: baw się w kontrpressing tak żeby przeciwnik miał problem z rozegraniem akcji. Atakuj dwoma graczami ew tym co go kontrolujesz blokuj mozliwość podania a drugim napieraj na przeciwnika z piłką. Rób jockeya. Rób ogólnie jak najwięcej zamieszania w obronie żeby typ popełniał jak najwięcej błędów. Jak biegniesz już za kimś z piłką to walcz ciałem żeby typ był wybijany z rytmu co uniemożliwi mu dokladny strzal podanie dosrodkowanie. Ucz się
  • Odpowiedz
@shelby0153: Bo nie grałeś od 12 lat. Ja np. grając pół życia w NBA LIVE, po przesiadce na NBA 2K nie mogłem nic ogarnąć. A ta sama dyscyplina sportu. To gra, wyluzuj.
  • Odpowiedz