Wpis z mikrobloga

@Tibiasz: Musisz mieć nudne życie. Jesteś #podludziem z mirko i czujesz sie wyjątkowy. Jednak wolę być motocyklistą niż tobą xD No i cóż, każdy człowiek, który rozwija pasję i robi to co lubi to ktoś niezwykły. W ogóle nie wiem skąd wytrzasnąłeś, że ludzie są zwykli. No ok, może siedząc przed kompem nie widzisz tego, ale nie ma "zwykłych" ludzi.
@SzlachcicPolny: Podążając za Twoim tokiem rozumowania musiałbym stwierdzić, że nie jesteś prawdziwym mężczyzną bo nie latasz tak jak ja na paralotni i w ogóle musisz mieć nudne życie i cały dzień przesiadujesz na wykopie.

Jak ktoś na prawdę kocha to co robi i przede wszystkim robi to dla siebie to nie musi mentalnie masturbować się w kółeczku wspólnej adoracji udowadniając wszystkim spoza tego kółeczka jaki to jest niezwykły i jaki męski.
@Tibiasz: Przecież napisałem, że dla mnie każdy człowiek jest niezwykły. Do tego nie zaliczam się do tych, którzy #!$%@?ą jak #!$%@?, więc pudło. Skoro to kółko wzajemnej adoracji to co ci to przeszkadza, wystarczy dodać tag na czarno i tyle. Mogę mieć deficyt osobowości, szczerze mówiąc to raczej koło #!$%@? mi to lata :) Nawet powiem, mam depresję z powodu choroby. I jeżdżenie na motocyklu + poznawanie innych jeżdżacych to jedna
@SzlachcicPolny: Nie mam nic do tego, że ktoś pasjonuje się jednośladami, jeździ, poznaje ludzi i czuje się dzięki temu szczęśliwszy. Pochwalam to bo życiowa pasja jest ważna.

Ja odniosłem się w kontekście tego obrazka który wrzuciłem. Mi to nie przeszkadza, po prostu się z tego śmieję. Myślisz, że ktoś kto jeździ na motorze i jest z tego powodu mega szczęśliwy musi udowadniać innym, że są gorsi od niego?