Wpis z mikrobloga

eh miraski, tak to już jest. po rowerku kilka piwek to już mnie tak kima ściągnęła że nie miałem mocy odpisać :D lecz może ktoś jest porannym ptaszkiem i zdąży zagrać co nieco. z powodu tej zamuły, pełny opis na następną kolejkę j-league wstawię dziś :D niestety napiszę szybko, jakoś dacie radę, trzeba uwierzyć że warto to po prostu zagrać!

Moje typy:

Vegalta Sendai - FC Tokyo - 2 / zdecydowanie po pięknych dwóch ograniach w ostatnich meczach u siebie z rezultatami 4:0, czas w końcu podjąć drużynę na wyjeździe. drużyna z Tokyo akurat na fali, nic nie stoi im na przeszkodzie aby ugrać sobie ten mecz. kurs: 1.80 - milenium (na jakichś stronach sięga do 2)

mniej pewne:

Kofu - Ardija - 1 , niby kurs niski ( coś koło 1,80 ), niby wszystko pięknie, łatwo. lecz drużyna z Ardji naprawdę gra dobrą piłkę, i w tym przypadku nie rozumiem dlaczego jest na nich taki kurs. no cóż, pożyjemy zobaczymy, ale nie pewniak, tym bardziej że ardija coś tam potrafi kopnąć nie na swoim boisku i stworzyć kilka nie bezpiecznych sytuacji. dla wariatów polecam 2

i na koniec kolejne spotkanie, Albirex Niigata - Kawasaki Frontale. drużyna z Niigaty jeszcze nie miała okazji spotkać się z lepszą drużyną z góry tabeli, grając u siebie. Urawa dała im radę na wyjeździe wygrywając 0:2, kurs na Kawasaki jest niby zachęcający ( koło 2.15 ), ale prawdopodobieństwo ugrania tego przez Kawasaki jest no niestety słabe, lecz jest to mecz latwiejszy do przewidzenia niż ten wyżej, Kofu - Ardija. mój typ: 2

podsumowanie:

niestety ta kolejka jakoś nie rozpieściła nas pod względem fajnych spotkań do grania u buka, tylko same takie dziwne mecze, czy to u siebie, czy wyjazdowe. mam nadzieje że następna kolejka będzie tylko lepsza! :D oby wam powłaziło, a najbardziej wymagam tego od FC Tokyo :D

@januszmeister , @jabukasiga , @mateusz-dakowicz , @apaczacz , @Lajz , @macio32155 , @BdJoe , @Legendowsky , @Manegok , @wojciechwaw , @manamana90 , @Vitz , @Jugop , @ziomegson , @apollo13 , @feniu , @muminn , @ktojestkto, @AutourBlanc , @Pro100wryj , @Equin0x , @Pudi_Pudi , @antslom , @ukamieniowany , @nogazwezza , @Poirytowany, @Aureos , @DostawcaKaloszy , @eMJot , @johanneskate1 , @dkl , @SerbskieKosovo , @jsk90 , @kams , @konzo12 , @polik95 , @brun0

#bukmacherka #jleague
  • 12
i tak jeszcze zauważyłem że warto spróbować zagrać sobie mecz Kashiwa - Hiroshima z typem 1, po kursie coś około 2.25 , i ten właśnie mecz siedzi idealnie pod Toyko, gdyż jest pewniejszy niż te wszystkie "mniej pewne". jakoś na początku nie przykuł mojej uwagi, lecz patrząc teraz, wygrana Kashiwy jest bardzo, bardzo, bardzo możliwa. akurat u siebie Kashiwa jest strasznie mocna, ogrywając Kawasaki F. 3:0, jak i Tosu 2:0, a
@DyrektorInternetu: jak chcesz grać tak bardzo pewniaki to graj sobie 1.05, to co opisuję zazwyczaj graj (patrz tamta kolejka), więc po prostu ja tak sądze, a że przypadek sprawi że akurat ta drużyna nie daje sobie rady to co ja mam na to poradzić, po prostu bukmacherka