Wpis z mikrobloga

@quiksilver: Ja kite na razie prawo lewo, jeszcze nie odważyłem się na krawędź w tym sezonie, chociaż podobno jak na wake się robi to na kite też ;) Zatoka czy zagranico ?
@phat: Letnier ustawki na Helu skromnie i akweny zamknięte np: niedaleko Poznania Bytyń lub pod Wągrowcem plus lotnisko Ligowiec w Kobynicy na sucho na bocznym pasie startowym ale typowo Landkiting. W przyszłym sezonie IKO Member Card w Łebie będę dusił :)
@phat: Od kilku lat za łodzią pływam, coś tam podskakuję (wielkich sukcesów nie ma, ale kilwater przelatuję :P ) W zeszły weekend zakończyłem sezon. W powietrzu ~12 stopni, woda ~20 stopni :D Pianka 3 mm i jazda :D Jeszcze muszę się kiedyś na wyciąg wybrać :P
@quiksilver: Hmm chyba nie, bo z tego co widzę mam ją i ja po skończonym kursie, właśnie obczaiłem a żadnym pro nie jestem, po prostu pływam :) Kurs kończyłem w lipcu tamtego roku. Z tego co wiem uprawnienia IKO instruktorskie to osobna sprawa.

@Analfighter: Za motorówką z kolei ja nie miałem okazji jeszcze popływać. Tylko wyciąg. Na razie pogoda dopisuje więc może trzeba odpalić sezon od nowa :p. Na jakim