Wpis z mikrobloga

tl;dr: W KNP Białystok zalęgli się socjaliści i urzędasy - i trzeba ich rozgonić. Proszę o pomoc.

Pełna wersja:

#knp #nowaprawica #korwin #bialystok

Ponieważ nie mam aktualnie za specjalnie siły przebicia medialnego ani nie mam własnego bloga, to piszę o tym tutaj i proszę o przeczytanie i nagłośnienie tematu. Chciałbym udowodnić państwu, że aktualne struktury KNP Białystok to jedna wielka pomyłka. Za mojej kadencji nie było takich jaj i wałów. W aktualnych strukturach nie ma ANI JEDNEJ OSOBY, która współpracowała ze mną. Wszystkie te osoby (około 100 ludzi na mojej liście) stoi murem za mną, a nie chcą działać z nową gwardią, której nikt nie zna. Zobaczcie filmik i kogo KNP zaakceptowało na kandydatów z okręgu Białystok:

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20141010%2FWYBORYSAMORZADOWE%2F141019973

Są to socjaliści i urzędasy, którzy KOMPLETNIE nie znają programu Nowej Prawicy. Mówią o tym, że urząd pracy powinien dawać pracę białostoczanom a urzędy gmin powinny wydawać pozwolenia na budowę (według programu KNP to powinno zależeć od gminy kto jakiej wielkości buduje budynek). Jeden z kolei popiera budowę państwowego lotniska o które zabiega PO i PiS i wydaje miliony złotych z naszych podatków na ekspertyzy w którym miejscu ma powstać (temat rzeka i masa afer!). Nie sądzę by sympatycy KNP chcieli aby okręg Białystok był tworzony przez takich dyletantów, którzy znaleźli sobie miejsce by wypromować siebie, swoje nazwisko i znaleźć możliwość nowej, lekkiej pracy - jako radny czy poseł. To są urzędasy i dyletanci, którzy nie mają zielonego pojęcia o organizacji i polityce. Chcą może faktycznie czegoś dobrego dla Polski, ale realnie to szukają lepszych stołków niż urzędy.

Pewnie ten wpis i tak zostanie olany, ale bardzo zależy mi na tym aby ktoś tym się zainteresował. Interweniowałem nawet u Korwina będąc niedawno w Warszawie ale powiedział "Ja nie mogę zajmować się każdym okręgiem z osobna". W gruncie rzeczy chodzi o to, że za mojej kadencji KNP osiągnęło 5% w sondażach w Białymstoku (zdjęcie w załączniku), a media i internauci zrobili ze mnie idiotę, choć zrobiłem bardzo wiele i nikt tego nie docenił w skali kraju.

I nie, nie zależy mi by działać w strukturach KNP, bo ja mam wiele własnych spraw i obowiązków. Po prostu pokazuję i wyjaśniam państwu, iż należy wymienić ludzi w KNP Białystok na faktycznych ideowców a nie tych, co szukają lekkiej posady i lekkich pieniędzy, a realnie NIC nie zmienią w kraju tylko dalej będą kraść i tłumaczyć się, że jest złe prawo i nic nie mogą zrobić.
A.....o - tl;dr: W KNP Białystok zalęgli się socjaliści i urzędasy - i trzeba ich roz...

źródło: comment_537KA1l4uzQs6j5h57rUtwM49Z9YwtxR.jpg

Pobierz
  • 48
@bruceivins: Z tym pociągiem to dobra akcja na przyciągnięcie wyborców, ALE to wolny rynek powinien decydować o tym czy mają być połączenia kolejowe czy autobusowe. Dla porównania, ceny połączeń Białystok-Warszawa:

PKP: bilet normalny 47zł (z ulgą - w zależności jaką, bo jest ich kilka rodzajów - nieco mniej)

PolskiBus: 15-22zł

Podlasie Express: 25-30zł (w zależności od dnia)

Blablacar: średnio 15-25zł

Nie muszę chyba dodawać, że pociągiem jest dłużej o 30-60 minut?
@bruceivins: Chodzi o to, że teraz musisz czekać wiele miesięcy na pozwolenie na budowę CZEGOKOLWIEK, domu, garażu, wieżowca itd.. W korwinistanie jechałbyś np. do gminy Choroszcz i czytał regulamin czy możesz postawić wieżowiec 30 piętrowy. Czytasz i nie można. Co robisz? Jedziesz do gminy gdzie można postawić nawet 100 piętrowy wieżowiec.