Wpis z mikrobloga

Witam!

Pisałem w trakcie mistrzostw świata siatkarzy o tym, jak dobrze realizuje to Polsat - bo ma doświadczenie w robieniu siatkówki, bo to, bo tamto. Teraz realizują nam mecze w eliminacjach ME piłkarzy - i potwierdzają swoją klasę. Są śmieszki-heheszki, są wygłupy, ale sto razy bardziej wolę oglądać taką zgraną, doświadczoną ekipę, która zna siebie nawzajem od iluś tam lat oraz, nie oszukujmy się, zna się bardzo dobrze na piłce nożnej, niż sztuczne studia w TVP, gdzie jest sztywno i ponuro. Komentarz w trakcie meczu swoją drogą, każdy woli to co woli, ale Borek też potrafi zbudować klimat. Hajto się stara, próbuje analizować, trochę to "brawo brawo" czasami przeszkadza, ale nie jest najgorzej. Dorzucić Borkowi takiego Strejlaua, który potrafi na chłodno przeanalizować sytuację i zwrócić uwagę na niuanse i byłby duet idealny. Tak uważam, takie są moje spostrzeżenia, nie wiem co wy o tym myślicie.

Zupełnie nie wyobrażam sobie meczów, gdyby np. ogarniał to TVN. I w studio Olejnik jako prowadząca, a obok Rodowicz i Norbi.

Bo o kadrze nie mam co pisać, chyba każdy ma podobne spostrzeżenia. W końcu widać zespół, zaangażowanie, walkę, a nie jedenastu przypadkowych ludzi, którym kazano grać razem.

Serdecznie pozdrawiam,

Andrzej

#pilkanozna #polsat #polskaszkocja #mecz #elme2016 #me2016
  • 18
Zupełnie nie wyobrażam sobie meczów, gdyby np. ogarniał to TVN. I w studio Olejnik jako prowadząca, a obok Rodowicz i Norbi.


@Andrzej_i_Bozena: Można nie lubić TVN, ale większość programów, które ma robi bardzo profesjonalnie i przystępnie dla przeciętnego widza. Gdyby mieli mecze kadry lub inne mocno komercyjne wydarzenia piłkarskie to pewnie zatrudnili by odpowiednich ludzi i całość wyglądała by w odbiorze co najmniej dobrze.

Nie ma co sugerować się ich "otoczką"
@Andrzej_i_Bozena: Profesjonalizmem może równać się z nimi tylko ekipa nc+, a dokładniej ta część od Cyfry (Jagoda, Ryczel plox). W Polsacie nie do końca trawię Kowalczyka, straszny malkontent, choć czasami coś trafnie powie. Zastanawia mnie tylko, kto będzie komentował mecze Euro? Jest tam paru komentatorów na poziomie oprócz Borka? Kiedyś Iwanow brał się za komentarz, teraz siedzi w studio. Osobiście chciałbym, żeby wypożyczyli Pełkę (bardziej realne) i Laskowskiego (mniej realne).
Zupełnie nie wyobrażam sobie meczów, gdyby np. ogarniał to TVN. I w studio Olejnik jako prowadząca, a obok Rodowicz i Norbi.


@Andrzej_i_Bozena: Gdyby miał to ogarniać TVN, to miałbyś w studiu ekipę znaną z nc+. I stawiam dolary przeciwko orzechom, że otoczka i oprawa byłaby jeszcze lepsza niż w Polsacie.