Wpis z mikrobloga

#pytanie #remontuje #urzadzam #kuchnia #wyposazenie #agd #lodowka witam mam #pytanie i dylemat którą lodówkę wybrac i dlaczego, doradźcie coś Chłodziarko-zamrażarka Bosch KGV36VL22

600x1860x650mm Inox A+ albo ta lodówka-

Chłodziarko-zamrażarka Indesit BIAA 14P X

600x2000x655mm Iridium A+, może macie z nimi jakieś doswiadczenie, ogólnie rzecz biorąc zalezy mi na srebnej lodówce mniej wiecej do 1500zł klasa min A+ i żeby drzwiczki były bez uchwytów wystających.
  • 21
@ixyz: gorszej jakości :) jak kupowałem lodówkę bosha to zgłębiałem temat, ten sam model produkowany był w Turcji, Polsce i w Niemczech. Jak się okazuje te tureckie były najczęściej w promocjach, polskie powiedzmy stanowiły średnią-wyższą cenę, najdroższe były niemieckie. Ale co za tym idzie w tureckich jakieś tulejki, zawiasy były plastikowe, niemieckie metalowe.
@slava: najwyraźniej nie jest tak, pralka siemensa (dokładnie to samo co bosh) produkowana w Turcji - ma łożysko zgrzewane z bębnem, produkowana w Polsce ma łożysko normalnie demontowane :)
@wuju84: No to już LG jest lepsze, bo niezależnie od fabryki części i specyfikacja jest dokładnie taka sama :D

po boshu bym się tego nie spodziewał ﴾̯͡͡๏﴿
@slava: w moim mieście mają strasznie słaby serwis, ogólnie po pewnym czasie direct drive zaczął głośno pracować, chyba z trzy razy diagnozowali i naprawiali bez skutku