Wpis z mikrobloga

Mirasy #slask , idą wybory, nie mam pojęcia na kogo głosować, nie chce po raz kolejny oddawać nieważnego głosu , proszę o linki, informacje na temat kandydatów. kto wam najbardziej odpowiada?

Dodam że najbardziej interesuje mnie rozwiązanie problemów komunikacji drogowej w Katowicach.

Pierdoły typu: narodowość śląska, zielone strefy, parki, stadiony...to dla mnie typowe tematy, które odwracają uwagę "plebsu" od prawdziwych problemów, takich jak gospodarka i komunikacja.

#katowice #wyborysamorzadowe #slask
  • 16
  • Odpowiedz
@infidel92:

Pierdoły typu: narodowość śląska, zielone strefy, parki, stadiony...to dla mnie typowe tematy, które odwracają uwagę "plebsu" od prawdziwych problemów, takich jak gospodarka i komunikacja.


No tak bo w Katowicach brakuje szarości i betonu.
  • Odpowiedz
@Destr0: Park Śląski , Park Kościuszki, Rezerwat Ochojec? Wszechobecne skwery i pomniejsze parki?(np: Zadole) to dla Ciebie mało ? Szarość i beton w Katowicach wynika raczej z bezsensownych decyzjach o wycinkach w centrum katowic, na przedmieściach taki problem nie istnieje..
  • Odpowiedz
@przemek6085: polecam przejazd z Mikołowa do centrum w godzinach 8:00 -10:00, oraz z centrum w stronę Mikołowa w godzinach 15:30 - 17:30, Wszystko było by ok gdyby przemyślano projekt skrzyżowania Kościuszki/Brynowskiej i Rolnej...a tak po za tym to polecam także trasę na dalsze dzielnice Katowic jak Podlesie Kostuchna i Zarzecze, Domy i osiedla rosną jak grzyby po deszczu, drogi niestety już nie.
  • Odpowiedz
@infidel92: mógłbyś prosić, ale nie spełnię Twoich próśb bo a) nie wiem b) jak Ci zależy to sobie sam znajdziesz. Wystarczy poprzewijać aż się pojawia ktoś nowy na scenie i posłuchać z którego jest okręgu. Chyba tylko 9 osób występuje.
  • Odpowiedz
@gnida84: Jak na razie to od dwóch lat Uszaty obiecuje kolejną drogę łączącą osiedle odrodzenia z Jankego, temu panu już podziękuje , owszem, na centrum może i sporo zrobił, niestety o reszcie Katowic zapomniał, a sama galeria i zabudowa placu szewczyka to i tak dalej inwestycja budząca kontrowersje.

@Angel_of_death () ok...
  • Odpowiedz