Wpis z mikrobloga

Witam. Jest to w sumie moja pierwsza poważna aktywność na Wykopie w ogóle. Pomyślałem, że fajnie będzie się dzielić muzyką którą się lubi. Tak też będę robił. Będą tu różne rodzaje muzyki, od house, trance, po metal, rock, blues, na rapie kończąc. Skąd taka rozbieżność u mnie? Powód prosty, jak to ktoś kiedyś na Wykopie napisał - jak mam ochotę słuchać Garrixa, słucham Garrixa, mam ochotę słuchać czegoś poważniejszego, puszczam sobie Pink Floyd. W każdym wpisie będę do danego utworu dodawał krótkie informacje. No to zaczynamy.

Dimitri Vegas, MOGUAI & Like Mike feat. Julian Peretta - Body Talk (Mammoth)

Płyta - Body Talk (Mammoth) - Single

Wydano - 2014

House Progresywny

Każdy swój wpis będę dodawał do tagu #muzykapolskialkholik #muzyka jak i do kilku innych pasujących do tematu. Mam nadzieję, że się spodoba. Miłego słuchania. :)

#muzykapolskialkholik #muzyka #muzykaelektroniczna #house
  • 8
@blezio , tutaj muszę ciebie niestety zasmucić. Sam polskiego rocka nie słucham, mam kilka utworów które lubię, ale nie jest tego dużo. A w jazz powolutku wchodzę. Nie wiem ile jazzu jak i polskiego rocka będę dodawał. Na pewno się pojawią, chociaż gigantycznych ich ilości się nie spodziewaj. Mimo wszystko, zapraszam do obserwacji mojego profilu. Z biegiem czasu zobaczy się jaki rodzaj muzyki będę bardziej promował. :)