Wpis z mikrobloga

Mirky sorry, może trochę zajedzie ode mnie żółtodziobem, ale zazwyczaj po prostu kupuję gry na Steamowych sale'ach i takimi rzeczami się nie przejmuję.

Ostatnio mnie naszła straszliwa ochota na #europauniversalis, no ale że na Steamie to jest 40 ojro, a z DLC to już w ogóle ponad dwa razy tyle, to się zacząłem zastanawiać, czy nie da rady tego kupić gdzieś taniej. Czekać na wyprzedaż nie chcę, bo mi minie zapał, a przede wszystkim minie to małe okienko luzu w życiu zawodowym, kiedy mam faktycznie chwilę na pogranie.

Wszedłem na Allegro no i oczywiście widzę aukcje typu:

http://allegro.pl/europa-universalis-iv-extreme-edition-4dlc-steam-i4705157841.html

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, czy to w ogóle nie jest ściema? I jeżeli nie jest, to jakim cudem? A jeżeli jest, to dlaczego tego jest tyle i dlaczego nie lecą za to jakieś z automatu bany?

Z tego co widzę, wiele gierek można bardzo tanio kupić u tych "automatów" z kodami ale podchodzę do tego bardzo sceptycznie.

#gry #europauniversalis4 #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
@introligat0r: ja u gigakeys juz nie raz cos bralem. Jesli kupujesz klucz, to raczej nie moze byc przewalu. Gorzej z giftami, bo sprzedawca moze gifta wycofac.

Takze, zakupilem na allegro na keye.pl gigakeys itp mase kluczy i ani razu nie mialem problemu ;)
  • Odpowiedz