Wpis z mikrobloga

@BGJ84: Dodatki są przydatne, ale bez też da się grać. Sama podstawka kosztuje jakieś 30 zł (chyba, sprawdź na allegro klucze). Dodatki są dość drogie. Czasami są promocje na Steamie, gdzie można naprawdę tanio dostać grę i dodatki, ostatnio ze dwa tygodnie temu była.
  • Odpowiedz
@Kampala: kurna może troche zacofany jestem ale żałuje ze na płytce i po polsku eu4 niewyszło.. a po za tym ktoś już o ściągnieciu z chomika kiedys wspominał czy opyla sie czy za duzo pitolenia przy instalacji??
  • Odpowiedz
@BGJ84: Do paradoxu mam za duży sentyment, żeby piracić. Poza tym nigdy nic większego niż 100 mb nie pobierałem z chomika, więc nie powiem ci jak z instalacją. Wiem jednak, że trochę może być zabawy z tym, bo eu4 ma jakieś dodatkowe zabezpieczenia przed piractwem (psuje ci rozgrywkę, państwa przestają robić wojska po pewnym czasie itp).
  • Odpowiedz
@Kampala: no ja też do tej pory mam same ich orginalne płytki...nic polukam na ceneo i upoluje cosik... przeraża mnie liczba dodatkow i to ze za kazdy bulisz kasy duzo
  • Odpowiedz
@BGJ84: Za jakiś czas dodatki stanieją ;). Nie są aż tak niezbędne do grania, dają trochę więcej opcji, ale podstawka też jest strasznie grywalna.
  • Odpowiedz
  • 0
@BGJ84: wrzucasz w naped wirtualny, instalujesz i grasz. Koncze wlasnie rozgrywke i nie zauwazylem zadnych zabezpieczen psujacych gre. Po wypkacie kupuje oryginala, bo sie przekonalem :)
  • Odpowiedz