Wpis z mikrobloga

#pytanie #zwiazkipartnerskie #zalozmyze

co wejdę na wykop trafiam na jakieś dziwne rzeczy o homozwiązkach dlatego się zastanowiłem nad tym.

Mam taką myśl, sytuacja czysto teoretyczna

Partnerka1- po wypadku trafiła do szpitala

Partnerka2- nie posiada prawa do decydowania o sposobie leczenia Partnerki1

Mam kilka wizji ale sam wiem co bym zrobił, skoro zaszczuty przez swoją inność daję radę egzystować dzięki podobnym do mnie i to własnie tym ostatnim przekazałbym po kopi filmu z moim oświadczeniem że ja Partnerka1 upoważniam Partnerke2 do decydowania w mojej sprawie gdy będę ofiarą zdarzeń losowych

Poszłaby do szpitala moja exPartnerka7 i poświadczyła, że Partnerka2 ma prawo... i jako dowód pokazała film (to na ewentualność gdyby Partnerka2 miała utrudniony kontakt z lekarzem itp)

Ważne żeby bliscy mieli to nagranie i tak samo ważne żeby wymienić więcej niż jedną osobę w przypadku np gdy Partnerka2 zginęła. Kto by z tym dyskutował?

Tu nie chodzi o prawa związków partnerskich tylko o to ilu ludzi jest przeciw i używa słów pejoratywnych by wypierać w swoim otoczeniu takie zachowania. To już chyba podchodzi pod działania ku ochronie wartości kulturowych ;)

Czy ktoś się orientuję czy takie oświadczenie nagrane np. u notariusza nadal rodziłoby jakieś pytania. Kto by z tym dyskutował?

Jeżeli brzydzi mnie widok 2 gości liżących się po mosznach nie mam na myśli, że to jest.. mmmm jeeee oooo, #!$%@? no nie.. nie myślę też o tym ze ogonki od cyfr 6 9 zostały przez modele aż nad wyraz ukazane. Jak widzę dwie fajne dziewczyny jak sobie wzajemnie robią dobrze to ja to kupuje ale pod warunkiem, że minimum jedna z nich jest na tyle dobra, że mi na jej widok np. staje. Patrze jak na kobietę mam patrzeć na faceta jak na kobietę? To przepraszam może to stereotyp ale na myśl przychodzi mi wyraz ciota. I tutaj foch... mnie raczej wychowano zgodnie z myślą:

"Nad tym co robisz skup się, myśl co robisz, rób swoje ale pamiętaj #!$%@? zdanie innych, to Twoje życie"

Świat snobów by był idealnym ustrojem. Każdy patrzy na czubek własnego(!) nosa zamiast z ciekawości i zawiści wkładać go w dupę innym

Jeżeli popierasz daj plus - sprawdzimy ile osób się z tym zgadza

Jeżeli nie, minusuj! Za każdego minusa dokładam drugiego od siebie



  • Odpowiedz