Wpis z mikrobloga

@japer: od podstawówki do liceum miałem tylko takich nauczycieli. Wyjątki o których mówisz są tylko potwierdzeniem reguły.
  • Odpowiedz
@Fix: CO? XDDD
Moi rodzice są nauczycielami dyplomowanymi na cały etat w wiejskim gimnazjum, nigdy nie widzieli pensji powyżej 2k na rękę.
A wy dalej wierzcie manipilacjom by wybiórcza jakie to nauczyciele nieroby i mega hajsy koszo. XDDD
  • Odpowiedz
@janek_kos: po czterech latach około 2300 licząc, ze jest to w miarę dobry nauczyciel, który za swoją pracę otrzyma dodatek motywacyjny. Trzeba zwrócić uwagę, że jest to płaca za 4 godziny dziennie. Resztę pracy można na spokojnie zrobić w domu przy dobrej muzyce, pójść na jakieś studia/kurs zaocznie, jest czas zrobić coś ambitnego, wygrać jakiś konkurs, rozpisac jakiś projekt, zwiedzić całą Polskę na wycieczkach, zrobić jakąś nietypową innowację pedagogiczną i zdobyć
  • Odpowiedz
@Fix: ABANON THREAD zaraz zlecą się ludzie uważający, że jedni i drudzy zarabiają za dużo, bo nauczyciel pracuje godzinę dziennie, a poza tym to #!$%@?ć policje. OH WAIT JUŻ SIĘ ZLECIELI
  • Odpowiedz
@Retrospekcja: Wykonuję teraz 2 granty w obrębie szkoły, prowadzę innowację pedagogiczną, grupa, którą prowadzę właśnie przechodzi do kolejnego etapu międzynarodowego konkursu, kształcę laureatów i mam czas doszkalać się, studiować. Nie szufladkuj zawodu.
  • Odpowiedz
@Retrospekcja: Niestety, ani mama, ani tatuś nie są nauczycielami. W ogóle argument z nikąd.
Pomijając, nie jestem z innego świata.

Wyobraź sobie, że nauczyciel nie daje tylko zadanek i siedzi sobie na dupie jak obszczymur. Naprawdę istnieje taka część nauczycieli, która rzetelnie uczy, wymaga. Też należy pamiętać o tym, że bez własnej pracy nic się nie osiągnie --- potem wyrastają tacy obywatelowie, którzy narzekają, że im się nie udało, albo że
  • Odpowiedz
po czterech latach około 2300 licząc, ze jest to w miarę dobry nauczyciel, który za swoją pracę otrzyma dodatek motywacyjny.


@lukaszkomosa: gościu, co Ty #!$%@?. XD
Po pierwsze: dodatek motywacyjny najczęściej dostają ludzie którzy są bliżej władzy, niż Ci którzy dobrze uczą + jest dawany raz na rok.
Po drugie: praca nauczyciela to nie są "4 godziny dziennie". Nauczyciel nigdy nie kończy pracy i idzie do domu. Zakładam że nigdy nie
  • Odpowiedz
@MajkiGee:

dodatek motywacyjny najczęściej dostają ludzie którzy są bliżej władzy

A ja dostaję szekle od gojów, bo jestem radnym miejskim.

Z tymi 4 godzinami, to mam nadzieję, że wyczaiłeś, że to ironia?
  • Odpowiedz