Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że na stronach różnych producentów jest masa fajnych odmian produktów, podczas gdy w sklepach jest zawsze wszędzie tylko kilka tych samych? Dla przykładu musztarda Roleski. Na stronie jest indiańska, słodko-ostra, miodowa, wikinga, staropolska, jerozolimska, kozaka, chrzanowa, angielska. Ja takich w życiu nie widziałam w żadnym sklepie na żadnej półce. Wszędzie są tylko saperska i stołowa. Tak samo z sosami, warzywami na patelnię, mrożonymi pizzami itd. Są jakieś specjalne sklepy, gdzie można znaleźć szerszy wybór różnych produktów?

#pytanie #gotujzwykopem #biedronka #lidl #polska
skrzacik320 - Jak to jest, że na stronach różnych producentów jest masa fajnych odmia...

źródło: comment_1595217544QL1eDdfh1EHKHKEiUXibIV.jpg

Pobierz
  • 95
@skrzacik320 indianskiej nie widziałem, może jakaś nowość ale reszta jest normalnie dostępna w każdym markecie. Pojedź może do większego miasta do jakiegoś Auchan czy cos
@skrzacik320: w Carrefourze i Auchanie jest spory wybór musztard Roleski. Wikinga, Rosyjska, Miodowa, Chrzanowa na pewno są, bo kupowałem. Indiańskiej faktycznie jeszcze nie widziałem, ale dawno w sumie nie byłem w markecie.