Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że na stronach różnych producentów jest masa fajnych odmian produktów, podczas gdy w sklepach jest zawsze wszędzie tylko kilka tych samych? Dla przykładu musztarda Roleski. Na stronie jest indiańska, słodko-ostra, miodowa, wikinga, staropolska, jerozolimska, kozaka, chrzanowa, angielska. Ja takich w życiu nie widziałam w żadnym sklepie na żadnej półce. Wszędzie są tylko saperska i stołowa. Tak samo z sosami, warzywami na patelnię, mrożonymi pizzami itd. Są jakieś specjalne sklepy, gdzie można znaleźć szerszy wybór różnych produktów?

#pytanie #gotujzwykopem #biedronka #lidl #polska
skrzacik320 - Jak to jest, że na stronach różnych producentów jest masa fajnych odmia...

źródło: comment_1595217544QL1eDdfh1EHKHKEiUXibIV.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skrzacik320: indiańskiej czy wikinga to faktycznie nie spotkałem poza wielkimi hipermarketami ale miodowa, chrzanowa, kozaka, angielska to są nawet na mojej rodzinnej wsi gdzie mieszka 500 osób, coś nie tak z Twoim sklepem
  • Odpowiedz
@skrzacik320: o panie… Angielską raz kupiłem w Almie w tamtym roku. NIE CHCESZ TEGO :D

Jedliśmy to kilka miesięcy, potwornie ostre. Nawet dla nas gdzie ze współlokatorem jedliśmy dość ostre rzeczy,
  • Odpowiedz
@skrzacik320: Pracuje u producenta i powiem krótko, chcemy ciagle zaskakiwać ludzi nowościami, ale po kwartale jak wychodzi, ze się #!$%@? sprzedają i dochodzi, ze to nieopłacalne to zostają te saperskie i zwykle, bo ludzie lubią tylko trochę eksperymentować, a zazwyczaj sięgają po sprawdzę smaki - generalizuje, ale tak wychodzi w tabelkach
  • Odpowiedz
  • 0
@skrzacik320 pamietam ze kiedys sie nad tym zastanawialam dlaczego w sklepie na 'wsi' (Rabat sie chyba nazywal?) maja zazwyczaj pelen asortyment od danego producenta. Uwage zwrocily musztardy, slodycze (ale tylko z jednej firmy tak obszerny wybor, ciastka ktore piereszy raz na oczy widzialam) no i wszelkie 'puszki'.
  • Odpowiedz