Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Jestem 35 letnim facetem, próbuje już wszystkiego, od diety po ćwiczenia ale nie mogę pozbyć się brzucha. Nie jestem gruby, gdyby nie brzuchol to bym miał fajna sylwetkę, którą dodatkowo mógłbym dorzezbic. Czytałem ostatnio o liposukcji ultradźwiękami, podobno fajnie działa, chętnie bym skorzystał z tego, czy ktoś może polecić gdzie w #krakow było by najlepiej? #odchudzanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609fdf9f1e7e7f000be5fa3a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: liczyłeś kalorie? albo chociaż spisywałeś wszystko co zjadasz w ciągu tygodnia? proponuję od samego spisywania i w niedzielę sobie usiądziesz i zobaczysz, że mimo wsyzstko wpieprzasz kosmiczne ilości piwa
@AnonimoweMirkoWyznania: cóż, w pewnym wieku naprawdę ciężko pozbyć się tłuszczu brzusznego (hormony, trawienie i te sprawy), choć teoretycznie zasada ujemnego bilansu kalorycznego powinna załatwić sprawę, więc na początek, tak jak niektórzy przedmówcy, polecałbym NA SERIO przyłożyć się do diety i ćwiczeń. Ćwiczenia nie tylko aerobowe, ale też siłowe (zwiększysz wydzielanie testosteronu, który to m.in. odpowiada za redukcję tkanki tłuszczowej).

Wiem, że to nie do końca odpowiedź na Twoje pytanie o zabieg