Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nadać im równych praw ponieważ ten jeden marsz w roku w twoim mieście, który jest normalnie zarejestrowany i publicznie ogłaszany, sprawił, że nie dojechałeś do kina na czas.

Musimy pamiętać, że są rzeczy ważne i ważniejsze.

https://www.wykop.pl/wpis/66091909/geje-z-wroclaw-w-#!$%@?-mam-te-wasze-marsze-utkna/

#neuropa #4konserwy #polska #bekazprawakow #prawackalogika #shitwykopsays #wroclaw

@smutny_kojot
Pobierz rzep - To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nad...
źródło: comment_1655037869Eb6UiWeHfCPGt5AcgTUUmh.jpg
  • 296
@smutny_kojot: No kolego proponuje Ci pożyczkę, a tym piszesz o przyjęciu rekompensaty, no to zupełnie słusznie doszedłem do wniosku że nie masz zamiaru oddawać, Jesli potrzebujesz to Ci pożyczę nawet na niezłych warunkach 10% RRSO
1. To cię interesuje, że jeżeli chcesz zrozumieć genezę i przeznaczenie instytucji małżeństwa musisz zapoznać się z tym, dlaczego została stworzona i w jaki sposób była wykorzystywana. Jak uczysz się o motoryzacji, to też chyba zapoznajesz się z przeznaczeniem i historycznym użyciem, a nie zakładasz, że samochód służy od strzelania scen do teledysków jakiś pato-raperów.


@RzutKamieniem: Ale nie dyskutujemy o czasach starożytnych, tylko o współczesności.

Dodatkowo przypominam, że we wspominanej przez
@rzep:

1. No wiem. I co w związku z tym? Geneza pozostaje taka sama i w teraźniejszości i w antyku. Dlatego bezdzietne pary młodych ludzi nie lubią się żenić we współeczeności.

2. Nie podałeś żadnych konkretnych przykładów.

3. Po pierwsze notariusz. Po drugie, zasada odwiedzania się w szpitalach do debilizm i dotyczy także osób hetero nie będących w związku małżeńskim. Wystarczy ją zlikwidować. Nie trzeba do tego legalizacji małżeństw homo.

4.
@rzep: Nie ma czegoś takiego jak małżeństwo heteroseksualne. Małżeństwo jest tylko jedno. Dwojga dorosłych osób obu płci.

Nie mam problemów z czytaniem. Nie mam czasu marnować go na jakieś pierdy desperatów. Przeczytałem tylko oryginalny kłamliwy wpis.
@rzep: Prawa zawarcia małżeństwa tak jak osoby heteroseksualne.

Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą, co nie?
Dlatego tłuczecie te bzdury non stop, oczywiście zamykając oczy na racjonalne argumenty.
1. No wiem. I co w związku z tym? Geneza pozostaje taka sama i w teraźniejszości i w antyku. Dlatego bezdzietne pary młodych ludzi nie lubią się żenić we współeczeności.


@RzutKamieniem: No to, że opieranie się dzisiaj na definicjach ze starożytności jest idiotyczne. Odmawianie praw ludziom "bo kiedyś było inaczej" jest kompletnie nielogiczne.

2. Nie podałeś żadnych konkretnych przykładów.


Podałem.

3. Po pierwsze notariusz. Po drugie, zasada odwiedzania się w szpitalach
Nie ma czegoś takiego jak małżeństwo heteroseksualne. Małżeństwo jest tylko jedno. Dwojga dorosłych osób obu płci.


Aha, czyli znane od starożytności małżeństwa mężczyzn z wieloma kobietami nie istnieją?

Nie mam problemów z czytaniem. Nie mam czasu marnować go na jakieś pierdy desperatów. Przeczytałem tylko oryginalny kłamliwy wpis.


@El_Trufel: Oczywiście, że masz, bo wszystkie te powtarzane bezmyślnie prawackie argumenty już tu się pojawiły i je obaliłem.
@dingi_dong:

Z perspektywy ewolucji homoseksualizm jest zagladą gatunku. Czyli jest wypaczeniem, a nie normalnością.
Tolerancja wynika z naszej dojrzałości intelektualnej, ale nie oznacza akceptacji.
Wy natomiast chcecie z tego zrobić zaletę, co nie jakiegokolwiek logicznego i moralnego uzasadnienia.
Gadanie o małżeństwach jest tylko elementem "tolerancji represywnej", mającej na celu zniszczenie wszelkich osiągnięć cywilizacyjnych, które stworzyły naszą kulturę i cywilizację. Bo ona właśnie znalazła rozwiązanie pomiędzy samounicestwieniem gatunku, a poszanowaniem praw jednostki.