Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nadać im równych praw ponieważ ten jeden marsz w roku w twoim mieście, który jest normalnie zarejestrowany i publicznie ogłaszany, sprawił, że nie dojechałeś do kina na czas.

Musimy pamiętać, że są rzeczy ważne i ważniejsze.

https://www.wykop.pl/wpis/66091909/geje-z-wroclaw-w-#!$%@?-mam-te-wasze-marsze-utkna/

#neuropa #4konserwy #polska #bekazprawakow #prawackalogika #shitwykopsays #wroclaw

@smutny_kojot
Pobierz rzep - To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nad...
źródło: comment_1655037869Eb6UiWeHfCPGt5AcgTUUmh.jpg
  • 296
@rzep: i jak się pięknie rzucał, jak mu się wytykało jego głupotę. Przesłodki pacan, szkoda tylko, że dzieciom pewnie też swoje urojenia sprzeda (bo w tym samym wątku bóldupił, że do kina właśnie z potomstwem jechał).
@rzep: wg. mnie bzdurą jest rozdawanie przywilejów bez powodu. Małżeństwo ma pewne przywileje, bo pełni rolę społeczną - jest podstawą formalną rodziny. W przypadku gejów jest to mimo wszystko zawsze partnerstwo lub rodzina w sensie partnerskim. W twojej optyce można będzie swobodnie obchodzić sobie podatki prostym trikiem :D Tu masz bardzo sensownie wyłożone o co chodzi takim ludziom jak ja (czyli nie utopijne podejście do życia kto co chce ten dostaje
@rzep: a wiesz że można nie mieć nic przeciwko gejom (czy jakiejkolwiek innej grupie która ma ochotę się wyróżnić z ogółu), a jednocześnie mieć przeciw msrszom które blokują całe miasto?
@ZlyCzarodziejRumburak:

wg. mnie bzdurą jest rozdawanie przywilejów bez powodu. Małżeństwo ma pewne przywileje, bo pełni rolę społeczną - jest podstawą formalną rodziny.


Te same przywileje otrzymują małżeństwa bez dzieci, więc argument bezsensowny.

W twojej optyce można będzie swobodnie obchodzić sobie podatki prostym trikiem :D


Znalazł jeden prosty sposób! Dlaczego prawo mają do niego tylko związki heteroseksualne?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: a mnie zastanawia, po kiego wuja te marsze wogole? Zwolenników wam nie przybywa po nich, wręcz przeciwnie, a szansa że coś zmienicie za rządów PiS jest równa 0. Więc po co wogole?
@rzep: A wiesz skąd się biorą prawa do małżeństwa? XD
Wszystkie benefity które dostają małżeństwa biorą się tylko i wyłącznie z tego, że domyślnie małżeństwo daje nowych obywateli. To takie same benefity jak 500+ i tym podobne. Dlaczego apelujesz za wydaniem tych benefitów homoseksualistom zamiast za zlikwidowaniem tych benefitów zwyczajnym małżeństwom?