Wpis z mikrobloga

@xqwzyts i co klaunie, nie rozumiesz, że skala nie ma tutaj żadnego znaczenia? Jeśli nie podoba Ci się projekt ścieżki rowerowej czy jakość nawierzchni, to możesz zgłosić zalazenie do organów miejskich, a nie korzystać z tej drogi która w twoim mnienaniu jest lepszej jakości, powodując zagrożenie dla jej innych uczestników. To nie jest kwestia twojej opinii i wyboru, a jeśli ja w taką zmieniasz, to się licz z krytyka i ostracyzmem.
@coundel_bury czyli podałeś jako przykład jak wygląda jazda samochodem w każdym większym mieście.
Czyli uważasz, że skoro bedziesz tracić trochę czasu i prędkości, masz prawo wybrać opcję, która będzie powodowała stratę czasu i prędkości dziesiatek innych użytkowników drogi, i w dodatku kreowała niebezpieczne sytuację, bo Ty chcesz sobie potrenować, w nieodpowiednich do tego warunkach? Życzę Ci nieszczęścia
@coundel_bury #!$%@? to jedz tym rowerem na tor jak chcesz kręcić jakieś #!$%@? zyciowki. Jesteś uczestnikiem ruchu. Ja mam tez się #!$%@? ze droga jest w złym stanie i #!$%@? po chodniku? A jak chce #!$%@? to mogę gdzie chce bo mam taki kaprys? Nie. Jedzie się wtedy na tor. Ja #!$%@? jak pedalarze maja sprane mózgi to jest coś niesamowitego. #!$%@? święte krowy.
#!$%@? a w komentarzach jak zwykle jedna wielka wojna polsko-polska, szczucie na siebie wzajemnie dwóch grup społecznych nie wiadomo po co.

Rowerzyści odwalają tak samo jak samochody, bo po prostu jesteśmy ludźmi i żyjemy w społeczeństwie i żyjemy z ludźmi którzy za nic mają zasady.

Infrastruktura rowerowa w Polsce to syf i jest nieprzemyślana. Sam jestem w stanie wynaleźć wiele miejsc blisko mojego miejsca zamieszkania gdzie rowerzysta jadąc od złej strony, skręca
@masz_fajne_donice: no przeciez odpowiedzialem, kolego czytanie ze zrozumieniem sie klania
@masz_fajne_donice: ale oczywiscie, ze mozna krytykowac ,a nawet trzeba, ale ty od razu wybialasz kogos kto przekracza dopuszczalna predkosc, "BO BEDZIE SZYBCIEJ", to Ci odpowiadzialem ze rowerzysta TEZ BEDZIE SZYBCIEJ wiec twoj argument jest bez sensu
@ArchDelux Pedalarze to rak jakich mało. Buta, arogancja, interpretacja przepisów ruchu wg bieżących potrzeb, głupota, niczym nieuzasadnione poczucie wyzszosci, I do tego strasznie śmierdzą. #!$%@? zwykłe jak ten z obrazka jak i Ci co go tu w komentach bronią przy użyciu debilnych argumentów. Mela spod płuc na wasze pedalarskie ryje. Elo
@Krzakol

Jeśli nie podoba Ci się projekt ścieżki rowerowej czy jakość nawierzchni, to możesz zgłosić zalazenie do organów miejskich,


I co? Przestawią latarnie z ciągu pieszo rowerowego na jezdnie? Dupsko by Ci wystrzeliło jak atomówka w hiroshimie.
na tego typu rowerze.


@knurknurewiczpierwszy: rower jak rower. Masz smieszny swiecący rowerek to smigasz ciezka, nikogo nie interesuje że twojemu rowerkowi strzeli dętka i na apllikacji nie wyrobisz średniej 25km/h xD
@Hambercios: ja też śmigam na crossie, na ulicę wjeżdżam jak nie mam innego wyboru. Wczoraj po tym wpisie zachciało mi się pojeździć i pyknąłem 30km wałem wiślanym. Pozdrawiam normalnych rowerzystów! A pedały (rowerowe) w obcisłych wdziankach dupa cicho
a co mnie to obchodzi? To są twoje narzędzia, jak masz zalazenie.


@Krzakol: pisałem już o znoszeniu ubóstwa ustawą więc nic i nożyce się odezwały xD Po ustawie ludzie dalej będą biedni choć to będzie złamaniem prawa. Tak samo jak po przemalowaniu chodnika i postawieniu znaku "ciąg pieszo rowerowy" rowerzyści dalej nie będą z niego korzystać. z fartem
@xqwzyts świetne porównanie. Wielopoziomowy problem spoleczny, powodowany czesto czynnikami niezależnymi od nim dotkniętych, na równi z egoistyczna decyzja o powodowaniu zagrożenia w imię komfortu bezmózgich pedalarzy.
imię komfortu bezmózgich pedalarzy


@Krzakol: niezły fikoł :D to tacy jak ty mają problem wyprzedzić amatorskiego kolarza i z myślą o swoim komforcie mają w dupie(co sam przyznałeś), że drogi inne niż samochodowe są robione na #!$%@?. O tym co jest większym zagrożeniem na drodze widać po statystykach wypadków.
Mam pytanie do wszystkich kolarzy/rowerzystów z tego wątku: OC i tablice macie jak pozostali uczestnicy ruchu drogowego np. jak auta osobowe, tiry, ciągniki, motory, skutery? Czy pobierdalacie z przywilejami względem reszty i jeszcze wam mało? Pozdrawiam i do zobaczenia z płynem do wycieraczek przy wyprzedaniu "pedalarzy na treningu".