Wpis z mikrobloga

@swiadomy_anakolut zdziwienie że w centrum że średniowiecznym układem ulic ciężko się jeździ samochodem i są ograniczenia xDD
typie ja mówię o ogólnym standardzie dróg "samochodowych" i zdrów po względnie nowych częściach miasta i pomiędzy miejscowościami.
Znajdź mi ulicę z latarniami na środku co 100 metrów albo jezdnie pofalowaną od wjazdów na posesję.
Też w sytuacji z obrazka jechałbym ddrem bo choć to cpr to przynajmniej szeroki i między miejscowościami jest mało pieszych.
zdziwienie że w centrum że średniowiecznym układem ulic ciężko się jeździ samochodem i są ograniczenia xDD


@xqwzyts: Nie zdziwienie, tylko przykład, że to co piszesz to nieprawda.

czemu ta droga nie idzie równolegle do jezdni tylko jest poskręcana jak kiszka i usiana masą upierdliwosci których nie ma na jezdni


Na jezdni są z kolei inne przeszkody, np. przejścia dla pieszych, śpiący policjanci. Co to ma do rzeczy?

Znajdź mi ulicę z
@printf:

zgodnie z prawem


Nie zesraj się. Troskę o "zgodnie z prawem" niech kierowcy zaczną od siebie, bo tym kraju mają w dupie każdy możliwy przepis "bo tu się nie da jeździć inaczej", a jeśli chodzi o pieszych i rowerzystów to nagle wielcy stróże prawa, trzymajcie mnie.
@coundel_bury: dlaczego wy pedalarze macie takie wybujałe ego? Dlaczego na drogach uważacie się za kogoś uprzywilejowanego? Bo robicie TRENING?! Albo jesteś Rafał Majka albo #!$%@? z tymi swoimi pseudo treningami na ścieżki rowerowe - obcisłe wdzianko i rower za 10k nie czyni ciebie sportowcem, nadal jesteś zwykłym uczestnikiem ruchu. Potrzebujesz poprawić wydolność, chcesz schudnąć? To zachęcam przykładowo pograć w piłkę - 90min biegania za gałą i gwarantuję, że będziesz o wiele
@ArchDelux: Chyba tylko w Polsce żeby jeździć długie dystanse na rowerze, to trzeba mieć specjalny strój i drogi rower. Ja jeżdżę na swoim Krossie w starych dresach i zawsze korzystam ze ścieżek. A tym bardziej jestem mniej irytującym pedalarzem, od kiedy mam prawo jazdy.
Jest to nagminne, ale jak widać praktycznie nikt nie wrzuca takich zdjęć na mirko żeby się powyżywać na takiej matce. Omijasz, jedziesz dalej, masz swoje życie.


@dybligliniaczek: Chyba ty. Jak jadę rowerem i ktoś idzie po ścieżce to też oberwie #!$%@?. Kierowca parkujący na takiej ścieżce? 100 #!$%@?ów w dupę ode mnie usłyszy. Dla mnie to są równoznaczne sytuacje.
napisz najpierw czemu akceptujesz łamanie przepisów xd


@Yurakamisa: Nigdzie nie napisałem że akceptuję - nie akceptuję. Gdzie tak napisałem? Napisałem że w przypadku większej prędkości widzę jakiś sens. Tutaj gdzie ma równy asfalt na ścieżce ciągnący się kilometrami nie widzę żadnego.
@Dominias: To są jakieś twoje imaginacje nie mające żadnego związku z rzeczywistością, służą ci tylko po to żebyś miał przed sobą uzasadnienie do krytyki.

Ludzie to ludzie, nie ważne czy na rowerze, na hulajnodze, w samochodzie czy w kombajnie. To jakie kto ma ego zależy od człowieka a nie od pojazdu. Zastanów się chwilę. Nie ma czegoś takiego jak "typowy człowiek który będzie jeździł rowerem". Każdy jest inny.

Co powiesz na
No ale już się uspokój, bo widzę że się strasznie zesrałeś. Dodatkowo chcesz żeby inni przestrzegali prawa, a sam tego nie robisz.


@coundel_bury: gdzie nie przestrzegam? Widzę ze mitomania i pedalarstwo to twoje główne cechy xD zesrałeś się ty bo ci napisałem wprost ze gówno kogo obchodzą twoje problemy prawo jest jednakowe dla każdego. Uważasz ze jesteś pepikiem świata ale, nie nie jesteś i nie będziesz. Nie masz ani jednego racjonalnego
Chyba ty. Jak jadę rowerem i ktoś idzie po ścieżce to też oberwie #!$%@?. Kierowca parkujący na takiej ścieżce? 100 #!$%@?ów w dupę ode mnie usłyszy. Dla mnie to są równoznaczne sytuacje.


@masz_fajne_donice: No ale jak wrzucisz na mirko to nie będzie takiej popularnej dyskusji i ognia z płomieniem. Jak wrzucisz film z rowerzystą na czerwonym to prawie pewna główna, jak wrzucisz taki film z kierowcami to nawet 100 wykopów nie
dybligliniaczek - >Chyba ty. Jak jadę rowerem i ktoś idzie po ścieżce to też oberwie ...
@Hambercios dokładnie tak. Ja wiem, że może się wam to wydawać dziwne, ale tak jest w całej Europie. tyle że w Polsce mało ludzi jeździ rowerami ogólnie i nie widzą różnicy.
Panuję tam większe zrozumienie, bo i ludzi na rowerach więcej.
poza tym w pl można jechać po drodze nawet jak jest ścieżka po drugiej stronie ulicy ;) (nie tak jak na foto)