Wpis z mikrobloga

@fishery nie chodzi mi o cenę, przecież to jest zupełnie niefunkcjonalne, za 4tys mniej miałbyś porządnego samsunga s22 ultra, który by ci służył dobre kilka lat
  • Odpowiedz
@Zoyav: Dla mnie jest to niesamowicie funkcjonalne. Pozbyłem się laptopa na rzecz folda. Poza domem duzy ekran sprawdza się idealnie, w domu wpinam w stację dex i mam kompa.
  • Odpowiedz
@Turtle1380: a to nie sama folia?
Ja mam Flipa i raz na pół roku Samsung mi wymienia folie bo wygląda tak samo
Dobra, zauważyłem drugie zdjęcie. Reklamuj i tyle. To jest na tyle świeża technologia, że trochę zajmie aż będzie niezawodna. Cena postępu ;p
  • Odpowiedz
@PozdroPocwicz Jaki zawistny polaczek. Tekst na biednego nie trafiło xD No tak, więc w sumie może się zepsuć i towar ma prawo być wadliwy. Dobrze tak bogolowi, mógł kupić Srajomi za 600 złotych jak ja. Burżuj jeden ma telefon za kilka tysięcy i pewnie młodszy samochód niż z 2005 roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zoyav Ludzie, ale te telefony można rozłożyć nawet na 36 rat w abonamencie u operatora lub kupując w sklepie typu Media Markt, Media Expert itd.
Jak dla Was 7 tysięcy rozłożone na 3 lata to oznaka bogactwa to naprawdę można tylko się uśmiechnąć. Może dla bezrobotnego na rencie 200-300 zł raty to wyczyn, ale jak normalnie pracujesz to nie są ogromne pieniądze
  • Odpowiedz