Wpis z mikrobloga

@lIENll

@klefonafide: Co w tym śmiesznego? Raty 0% to błogosławieństwo w czasach inflacji, za 3 lata 7 tys może zamienić się w 10 tys, a ty dalej będziesz spłacał telefon wart 7 tys, a nie 10 tys. Raty możesz też spłacić szybciej np. w rok.


Raty 0% na telefon czy inny sprzęt są spoko, jeśli masz gotówkę, by i tak go kupić i po prostu optymalizujesz finanse.

Jednak jak te raty
@fishery: @Zoyav Ja szczerze mówiąc, nie wiem jak można zrezygnować z notebooka na rzecz smartfona, nawet z jakąś stacją dokującą. To jest dla mnie zero komfortu, android nie jest wygodny do czegokolwiek. No ale może jestem starej daty.

Komputer zawsze muszę mieć niezły - od paru lat ThinkPad X1 Carbon kolejnych generacji - a telefon moge mieć jakikolwiek, za 600 złotych. To i tak tylko do spotify, nawigacji i scrollowania facebooka
  • 0
@Leniek dosyć często, im dłużej był zamknięty to potem mocniej zgrzytał po otwieraniu ale trzeszczał praktycznie odkąd go mam i nic się nie działo więc sprawę olałem, aż w końcu pekł
im dłużej był zamknięty to potem mocniej zgrzytał


@Turtle1380: Jup, dlatego pytam, generalnie ten ekran nie lubi być zamknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale jak niecały rok, to gwarancja i elo, w gratisie jak to w samsungu dostaniesz nowe baterie xD

@Turtle1380: a nie zdjąłeś przypadkiem tej folii z ekranu? Tej, o której krzyczą, żeby nie zdejmować 3x w instrukcji i w 15 językach na tej folii zabezpieczającej do transportu?
@Turtle1380: Zastanawiałem się mocno nad nim, bo jednak multitasking na nim super ale uznałem, że mam wydać 6-7k i z każdym złożeniem i rozłożeniem się bać, że nagle coś pieprznie, to wolę iść bezpiecznie i wziąłem S23u.
Nie żałuję.
składali telefon tysiące razy i nic się nie działo a w Internecie w tym samym czasie jest mnóstwo zdjęć ze zmęczonych foldów gdzie w normalnym użytkowaniu nie składasz tego tak dużo razy


@KonwersatorZabytkow: ten ekran nie lubi być długo złożony, a samo skłądanie zmęczy najwyżej mechanizm zawiasu a nie sam ekran