Wpis z mikrobloga

@KonwersatorZabytkow: w użytkowaniu normalnym telefon przyciskasz czasem, różne temperatury, różne tempo zamykania i otwierania. A nie ma materiału, który by się nie rozwalił od ciągłego zginania. Nawet kartka papieru w końcu się przerwie.
@Turtle1380 mój stary używa takiego z dwa lata na budowach, raz nawet przejechał go pick upem w błocie i nic. masz pecha i tyle. Skoro ma rok dostaniesz nowy od ręki w Samsung Plaza.
@Turtle1380 miałem Folda 3 który też trzeszczał aż pękł identycznie po 1,5 roku. Oddany na gwarancję, mimo braku folii i pękniętej klapki z tyłu wymienili oba wyświetlacze z ramką i bateriami (płaciłem tylko za zbitą klapkę). Nowy już nie trzeszczy ale i tak go sprzedaje, zbyt delikatne cudo jak dla mnie ;)
@Turtle1380: czesto trzymałeś go zamkniętego przez dłuższy czas?
Mój póki co bez żadnych problemów, ale mam też dwa różne modele słuchawek które się pod9bno rozpadają od samego patrzenia i też z nimi nie mam problemów xD
@KonwersatorZabytkow: bo wszystkie urządzenia nie mają w 100% równych parametrów.
Są odchylenia od standardu, wewnętrzne skazy, ekrany mają nadawany grade w fabryce. Gorszy grade idzie do tańszych modeli/biednych rynków(to samo z tv).
Do tego najbardziej destrukcyjne są zmienne siły działające na telefon a nie ta sama powtarzana tysiące razy.