Wpis z mikrobloga

@Turtle1380: Składaki kusiły mnie bardzo, ale jak zobaczyłem jak bardzo jest to delikatny sprzęt to zrezygnowałem. Jak dla mnie te telefony dalej są w wersji "beta" tylko producent testuje to na kupujących. Może się skuszę na Folda 10/X tak za około 5 lat jak to wszystko dopracują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Apple dalej czeka ze swoim składakiem, ale jak widać słusznie.
  • Odpowiedz
@Turtle1380 mi w 3ce folia wewnętrzna zaczęła się odklejać co serwis uznaje za uszkodzenie mechaniczne i chce kasy za naprawe. Na szczęście po setnym już chyba upadku strzelił mi zewnętrzny wyswietlacz, co zmusza mnie do wyboru now go urządzenia, więc teraz decyzja czy czekać na folda 5 czy brać 23 ultra.
  • Odpowiedz
@klefonafide: Co w tym śmiesznego? Raty 0% to błogosławieństwo w czasach inflacji, za 3 lata 7 tys może zamienić się w 10 tys, a ty dalej będziesz spłacał telefon wart 7 tys, a nie 10 tys. Raty możesz też spłacić szybciej np. w rok.
  • Odpowiedz
@Turtle1380 ogólnie ta technokogia mnie bierze,miałem z 8 lat temu sony tablet p z dwoma ekranikami, potem kupiłem sobie telefon zte axon m z dwoma ekranikami. wszystko dzialało tylko soft nie nadąrzał za funkcjonalnością. wraz z wejściem samsunga na rynek z foldem, poczułem że to jest to a potem zaczeły się cyrki z ekranikami pękającymi na zgięciu. powinni iść w stronę dwóch osobnych szybek ale jednocześnie likwidując maksymalnie pasek pośrodku. nie dam
  • Odpowiedz
@Turtle1380 mi tak strzelił Flip pierwszej generacji, od temperatury właśnie, słychać było że ekran trzeszczy jakbym kryształki kruszył.
Też się zgadzam, że Fold jest super funkcjonalny. A Flipa ma żona, wreszcie może nosić telefon w kieszeni a nie torebce.
Zobacz czy przypadkiem nie miałeś care+ czy coś takiego, żeby się na serwis VIP załapać. Dawali w przedsprzedaży gratis.
  • Odpowiedz
@Turtle1380: może spójrz na surface duo, tam jest zawias i nie ma szans żeby się to uszkodziło w ten sposób; przynajmniej ja nie miałem z nim problemów
  • Odpowiedz