Wpis z mikrobloga

@Lambo994: dlaczego zawistny? Bo stwierdziłem fakt, że na biednego nie trafiło?
Skoro kogoś stać na telefon który z góry wiadomo ile razy można otworzyć i zamknąć po czym najpewniej się #!$%@? no to ma się chyba też kasę żeby go naprawić albo kupić kolejny XD
@Turtle1380: Mi Flip 3 naprawili w ramach gwarancji. Telefon zaczął się wyłączać w momencie składania/rozkładania. Okazało się, że wyświetlacz robił gdzieś zwarcie i zabezpieczenie na płycie głównej odcinało zasilanie.
Na pewno wymienili wyświetlacz i chyba też cały zawias, bo zaczął dużo solidniej i mniej luźno pracować po naprawie.
Także nie martw się, jak masz gwarę to naprawią. Jeśli nie to naprawa może być nieopłacalna :(.
@Turtle1380: dziękuję takim jak ty, że testujecie dla mnie tę technologię. Tak za 2-3 lata planuję kupić składaka, więc jestem gotów na wasze poświęcenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Turtle1380: zastanawiam się jak to jest, ze u Klawitera zrobili test gdzie składali telefon tysiące razy i nic się nie działo a w Internecie w tym samym czasie jest mnóstwo zdjęć ze zmęczonych foldów gdzie w normalnym użytkowaniu nie składasz tego tak dużo razy jak w teście u Klawitera.

Chyba UOKIK powinien się przyjrzeć czy na pewno test nie był sponsorowany przez Samsunga xd
@Turtle1380: Pewnie naprawią albo wymienią bez problemu. Samsung ma spoko serwis jeśli chodzi o droższe produkty. Mi w tanim A50 wymienili aparaty w 2 dni. Jak jesteś z Wawy to pofatyguj się do nich osobiście na Postępu