Wpis z mikrobloga

jakiej własności zostali pozbawieni ci twórcy?

@podjad3k: Intelektualnej. Wiem, że na chłopski rozum trudno sobie to wyobrazić, że pracujesz i nie powstaje nic fizycznego.


@BreathDeath: może sprawdź w słowniku zaznaczenie słowa "pozbawić"
  • Odpowiedz
@BomBom moje nie było, ale rozumiem. Było tak samo złe. Ale nigdy nie dodawałem do tego ideologii że nie ma w tym nic złego, a nawet niektórzy tu się posuwają do etapu gdzie jest to dobre xD I tylko tego oczekuję.
  • Odpowiedz
@BomBom gdzie niby hipokryzja jak mówię, że rozumiem. Nadal jest to złe ale no jestem w stanie zrozumieć dlaczego ktoś tak robi, jak ktoś piraci z biedy i siedzi cicho to dla mnie whatever, nie oceniam na głos. Ale niektórzy tu się #!$%@? porównują do Robin Hooda xD Dla nich zero litości.
  • Odpowiedz
@Merdarion_PL: this. ja też nie pochwalam w takich przypadkach, ale rozumiem. Niech zostawi za to jakiś dobry komentarz na temat gry żeby inni, których stać ją kupili. Taka forma marketingu szeptanego
  • Odpowiedz
@podjad3k: to dlaczego korzystasz z oprogramowania jakim są gry komputerowe bez licencji lub z pominięciem warunków licencji?

a poza tym:
Zgodnie z art. 278 § 2 Kodeksu karnego uzyskanie cudzego oprogramowania bez zgody osoby uprawnionej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  • Odpowiedz
Te memy mnie śmieszą podwójnie, bo raz, jako konsolowiec człowiek ma #!$%@? na jakieś launchery na kiju, tylko odpala gierkę i se gra w spokoju. A dwa - mam bekę jak ktoś się śmiesznie usprawiedliwia, że dlc drogie i dlatego piraci. No byku mi też się ferrari podoba i bym pośmigał, ale mnie nie stać, więc ani nim nie jeżdżę, ani go nie kradnę XD Gierki dla dzieci to nie jest towar
  • Odpowiedz
Jeśli chcę ograć dany tytuł, to zwyczajnie głupio byłoby mi okradać twórców.


@Serniczek_Szatana: zawsze możesz zapłacić a potem ściągnąć z Torrentów.

Zdarzyło mi się kilkukrotnie kupić grę a potem dociągnąć jakieś NoCD patch.

  • Odpowiedz
może sprawdź w słowniku zaznaczenie słowa "pozbawić"


@fokmarsel: przyczynić się do utraty czegoś przez kogoś lub przez coś. To powiesz mi w końcu co mieli, a czego nie mają po moim niecnym kliknięciu w magnet link?
  • Odpowiedz