Wpis z mikrobloga

@JamesJoyce: typowy zawistny polaczek ktory pewnie sam #!$%@? w zyciu osiagnal przysral sie od kogos kto cos w zyciu robi xD Bol dupki wyczuwalny z kilometrow. Polecam zajac sie swoim zyciem to moze w koncu cos osiagniesz.
  • Odpowiedz
@JamesJoyce: Trzy przykłady znam osobiście: 31 lat inż. budo > java, 32 lata, historyk > tester automatyczny, 44 lata dziennikarz > junior JS. Może teraz trudniej. Te osoby dostały pracę w latach 2020-22. Rynek jest nieprzewidywalny. Może za rok wróci hossa, a on już będzie przygotowany, żeby to wykorzystać. Na pewno nie zyskuje nigdy ten, co nic nie robi.
  • Odpowiedz
@JamesJoyce: Kurcze, a ja 28 lvl, w tym roku poszedłem na informatykę. Co prawda po technikum informatycznym i samodzielnej nauce programowania w c++. Ale skoro to za późno to za późno i od jutra rezygnuję. :/
  • Odpowiedz
@JamesJoyce: 30 lat to jeszcze nic. Miałem okazję pracować z juniorem w wieku 45 lat.
Śmiechu było co nie miara, ale ostatecznie dlugo nie popracował. Ciężko się przebranżowić do IT jeśli ktoś wcześniej w żaden sposób nie wykorzystywał analitycznych zdolności
  • Odpowiedz
Że są identyczne. Tak samo napisane, w takim samym formacie, z tymi samymi kilkugodzinowymi szkoleniami i tym samym kodem skopiowanym z tych szkoleń do gh.


@JamesJoyce: Nie wiem, powinni tego jakoś zabronić, najlepiej jakąś ustawą albo legitymacje wydać. Ból dupy rekruterów najpierw że jak szukają to nie mogą znaleźć a jak rynek pieprznął to na juniora przychodzą CVki juniorów. Ja bym im #!$%@? dał jakieś dodatki za pracę szkodliwą, tak nie
  • Odpowiedz
Bo wykopek ma ból dupy, że przyjdzie ktoś z zewnątrz i okaże się że ta praca to wcale nie jest taka trudna ( ͡º ͜ʖ͡º). Mam w korpo sporo ludzi spoza branży, niektórzy przebranżowili się po 30 i są jednymi z lepszych w swoich zespołach.
  • Odpowiedz
@ch1nczyk: @WielkiPowrut88 To są typy co w towarzystwie nikt ich nie lubi bo it tylko dla elity #!$%@? XD, i siedzi taki przychlast i mruczy pod nosem.

Osobiście mi typ tak pocisnął że ja jestem tylko it support a on hehe wielki pan programista 15k i zdalnie tylko pracuje nie jak ja, w ogóle typ miał takie ego że jak się spotkaliśmy w większym gronie znajomych na imprezie to nawet nie
  • Odpowiedz
Typowy junior w it, w wieku 30 lat odkrywający w sobie naukę programowania


@JamesJoyce: IT wykopek mający ból dupy, bo mu się wydaje, że jego zawód jest ekskluzywny i tylko dla wybranych xD
  • Odpowiedz
  • 0
@trololo55:

"nie znasz nie oceniaj" hehehe


xd. W sumie trochę to tak zabrzmiało. Ale ja nie lubię chamstwa, a pod tym wpisem dostałem już conajmniej kilkadziesiąt psychoanaliz na podstawie jednego zdania (de facto prawdziwego i opartego na doświadczeniu) i obrazka z publicznego forum.
  • Odpowiedz
@JamesJoyce: Ciekawe dlaczego nie ma ludzi, którzy w wieku 30 lat odkrywają miłość do medycyny, albo prawa. Nie wiem, choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AntyKuc: smiechlem xD Ale IT to nie medycyna albo prawo. Ale z drugiej strony poziom wejscia (cloud, frontend, backend, devops, najlepiej to znac z wszystkiego po troche) znacznie wystrzelil.
  • Odpowiedz